Інформація
  • Переглядів: 1987
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-07-2013, 09:53
8-07-2013, 09:53

Наметовий табір в "Лужках"

Категорія: Оздоровлення / Сім'я та молодь

6 липня 2013 року розпочав свою роботу  насетовий табір "Юніті" в урочищі "Лужки" села Виженка Вижницького району. Табір організований відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з волонтерами  "Корпусу миру". У відкритті наметового містечка взяли участь Тетяна Тирон, заступник голови – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Олексій Борсук, спеціаліста з зв’язків з громадскістю та інформаційно-комунікаційних технологій районного комітету профспілки працівників освіти і науки, Надія Сенчук, керівник експерементального майданчику програми "Flex" , вчитель англійської мови Вижницької гімназії. Представництво учасників наметового табору достатньо сер’йозне – це, і волонтери-іноземці "Корпусу миру", і діти з різних куточків України та Вижницького району, а головне керівник проекту Ден Томпсон. Цей проект постійно підтримує ратувальна служба району, членом якої є депутат Вижницької районної ради Руслан Сенчук. Цікавою особливістю самого відкриття є те , що волонтери презентували себе англійською мовою, якою, здебільшого, проходить спілкування в самому таборі. Діти поділені на дві команди, які протягом семи днів будуть змагатися між собою за певними правилами,  що чітко виписані та дотримуються всіма учасниками.   Дієвою формою роботи є цікаві ігри через які закріплюються знання мови, збагачуєтся рівень спілкування між школярами.

Тетяна Іллівна звернулася до учасників наметового табору з гарними вітаннями та щирими побажаннями цікавого та змістовного відпочинку, презентувавши себе англійською мовою. Висловила свої сподівання, що свіже , чисте гірське повітря позитивно вплине на змістовний і корисний відпочинок юних знавців англійської.

Така форма роботи відділом освіти, молоді та спорту буде поширюватися, вдосконалюватися та розвиватися на теренах Вижниччини.

Наметовий табір в "Лужках"Наметовий табір в "Лужках"Наметовий табір в "Лужках"Наметовий табір в "Лужках"Наметовий табір в "Лужках"Наметовий табір в "Лужках"Наметовий табір в "Лужках"Наметовий табір в "Лужках"Наметовий табір в "Лужках"

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше