Інформація
  • Переглядів: 1323
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-07-2013, 09:46
1-07-2013, 09:46

Друга профільна зміна в таборі «Лунка»

Категорія: Оздоровлення / Сім'я та молодь

27 червня в позашкільному оздоровчо-виховному закладі  «Лунка» відбулося урочисте відкриття другої профільної еколого-натуралістичної зміни, яке перетворилось на справжнє дійство для дітей, педагогів та запрошених.

У своїх вітальних промовах Георгій Куриш, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації та Людмила Головченко, директор Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відзначили велику увагу, яка приділяється нинішньою владою оздоровленню дітей, підготовці таборів до літнього сезону та педагогічного колективу у канікулярний період, побажали цікавого та змістовного відпочинку. Георгій Миколайович від імені директора Департаменту подарував дітям ігри та спортивний інвентар.

На відкритті працювали виставки кращих робіт вихованців, експозиції, майстер класи з лозоплетіння, фітодизайну, бісероплетіння, орігамі, роботи за технікою ізонитки, які провели фахівці-педагоги Сторожинецького і Заставнівського районних та Чернівецького обласного еколого-натуралістичних центрів.
Юні екологи ознайомились із методиками визначення кислотності опадів та наявності фосфатів у воді, які планується застосовувати протягом зміни в екологічних дослідженнях довкілля, працюючи за завданням науковців кафедри екології та біомоніторингу ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Посвята в «лунківці», святковий концерт, поставлений силами самих вихованців, цікаві гумористичні номери, пісні і танці зробили цьогорічне відкриття незабутнім, оскільки виступи дітей були емоційними та щирими.

А завершилися урочистості запуском у небо повітряних кульок, як символів здійснення мрій, та таборовим багаттям.

Друга профільна зміна в таборі «Лунка»Друга профільна зміна в таборі «Лунка»Друга профільна зміна в таборі «Лунка»Друга профільна зміна в таборі «Лунка»Друга профільна зміна в таборі «Лунка»Друга профільна зміна в таборі «Лунка»Друга профільна зміна в таборі «Лунка»Друга профільна зміна в таборі «Лунка»Друга профільна зміна в таборі «Лунка»

 



 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше