» » Розпочалася ІІ профільна еколого-натуралістична зміна в таборі «Лунка»
Інформація
  • Переглядів: 1609
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-06-2013, 09:22
26-06-2013, 09:22

Розпочалася ІІ профільна еколого-натуралістична зміна в таборі «Лунка»

Категорія: Оздоровлення / Сім'я та молодь

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо в позашкільному оздоровчому виховного закладу «Лунка» – це кришталево чисте повітря, високі гори, вічнозелені смереки, гірські озера, ласкаве сонце та багато різновидів активного відпочинку. Все це і, навіть, теплий літній дощик дарують добрий настрій та зміцнюють здоров’я!

Усі діти мріють влітку побувати в таборі, та не у кожного є така можливість. 25 червня 2013 року стартувала ІІ профільна еколого-натуралістична зміна позашкільного оздоровчого виховного закладу «Лунка». Протягом трьох тижнів у таборі мають змогу відпочити та оздоровитися вихованці комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», Малої академії наук, а також Сторожинецького та Заставнівського районних еколого-натуралістичних центрів.

Зміна обіцяє бути цікавою та корисною, оскільки діти матимуть змогу не тільки брати участь у різноманітних розважальних заходах, оздоровлюватись, займатись спортом, а й поєднувати все це із проведенням дослідів та експериментів. Заплановано практичні заняття по визначенню продуктивності лучних, лісових, пасовищних та водних екосистем, освоєння експрес-методик.

Вся виховна робота педагогічного колективу спрямована на забезпечення  змістовного дозвілля та  відпочинку дітей, активного спілкування, зустрічей  з цікавими людьми, задоволення інтересів  та стимулювання розвитку творчих здібностей  дітей. Різноманітні форми пізнавально-розважальних, фізкультурно-оздоровчих, дослідницько-наукових заходів сприяють формуванню екологічної відповідальності та вихованню здорового покоління.

Тож, щасливої дороги  просторами літа з природою у серці і в душі!

Розпочалася ІІ  профільна еколого-натуралістична зміна в таборі «Лунка»Розпочалася ІІ  профільна еколого-натуралістична зміна в таборі «Лунка»

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (97)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше