Оздоровлення вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків області

Категорія: Оздоровлення / Сім'я та молодь

З 25 червня по 8 липня 2012 року на території Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернату розпочалась ІІ зміна пересувного наметового табору для вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків обласних позашкільних закладів.
У роботі табору взяли участь 130 дітей з усіх районів області та м.Чернівців.
В рамках ІІ зміни наметового табору відбулися 10 обласні змагання з водного туризму та 9 обласні змагання з велосипедного туризму.
У 10 обласних змаганнях з водного туризму прийняли участь 13 команд. Кращими на дистанції „Рятувальні роботи + Спринт” були: І місце – Новоселицький район, ІІ місце – Кіцманський район, ІІІ місце – м.Чернівці. На дистанції „Ралі” призерами стали: І місце – Новоселицький район, ІІ місце – Сокирянський район, ІІІ місце – м.Чернівці.
В загальнокомандному командному заліку переможцем став Новоселицький район – І місце, призерами стали Кіцманський – ІІ місце та Сокирянський район – ІІІ місце.
9 обласні змагання з велосипедного туризму були представлені „Комплексною дистанцією”(„Тріал”, „Фігурне водіння велосипеда”) та дистанцією „Велоралі” ІІІ класу складності. На дистанції „Тріал” перемогу здобули: І місце – Штефанеса Дмитро (Новоселицький район), ІІ місце – Жук Олег (Сокирянський район), ІІІ місце – Злий Олександр (Сокирянський район). На дистанції „Фігурне водіння велосипеда” І місце виборов Штефанеса Дмитро, ІІ місце – Довганюк Максим, учасники Новоселицького району та ІІІ місце отримав Ністрян Олександр, учасник команди Новоселицький РЦСТКЕУМ.
У командному заліку на „Комплексній дистанції” переможцями та призерами стали: І місце – Сторожинецький район, ІІ місце – Глибоцький район, ІІІ місце – Герцаївський район.
На дистанції „Велоралі” І місце вибороли гуртківці Глибоцького району, ІІ місце – вихованці Глибоцького ЦТКСЕУМ, ІІІ місце – велотуристи Сторожинецького району.
В загальнокомандному заліку І місце – Глибоцький район, ІІ місце – Сторожинецький район, ІІІ місце – Глибоцький ЦТКСЕУМ.
Головна суддівська колегія змагань вітає учасників з перемогою та бажає успіхів й натхнення тренуватись й вдосконалюватись.
З 1 по 8 липня групи туристів-краєзнавців вирушили в туристські спортивні водні та велосипедні походи.