» » Оздоровлення вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків області
Інформація
  • Переглядів: 1746
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-06-2012, 12:30
25-06-2012, 12:30

Оздоровлення вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків області

Категорія: Оздоровлення / Сім'я та молодь

На виконання наказів Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 25.04.2012р. № 289 «Про затвердження заходів щодо організації змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення школярів області влітку 2012 року» та відповідно плану роботи ОЦТКЕУМ з 18 червня по 1 липня 2012 року на території Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернату розпочав роботу пересувний наметовий табір для вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків обласних позашкільних закладів. Фінансує цей захід Головне управління освіти і науки, організовує та проводить – обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді
На урочистому відкритті табору учасників вітали: начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи – Ю.М.Куриш, голова Сторожинецької районної ради – П.М.Брижак, начальник управління освіти Сторожинецької райдержадміністрації – В.І.Багрій, в.о. директора ОЦТКЕУМ – Г.М.Коновалова, директор Сторожинецької школи-інтернату – С.Г.Качановський.
У таборі оздоровлюється 130 дітей з усіх районів області та м. Чернівців. Учасникам табору запропонована цікава спортивна і розважальна програма.
У рамках І зміни відбулися: 56 обласні змагання з пішохідного туризму та обласні змагання юних рятувальників МНС «Школа безпеки».
Вихованці туристських гуртків мали можливість випробувати себе на пішохідних дистанціях ІІ-ІІІ класу складності. 21-22 червня 2012 року відбулись старти на дистанції „Смуга перешкод” (зв’язки). Серед мішаних зв’язок І місце вибороли – Романовський Іван та Винниченко Юлія (Хотинський район), ІІ місце – Волошенюк Дмитро та Юркевич Світлана (Глибоцький район), ІІІ місце – Петрінець Сергій та Пустильник Наталія (м.Чернівці). заказать реферат в Хабаровске Серед чоловічих зв’язок кращими були: І місце – Попов Дмитро та Юркевич Мар’ян (Глибоцький район), ІІ місце – Березнюк Андрій та Озерянська Марина (м.Чернівці), ІІІ місце – Гульпе Олексій та Штефанеса Дмитро (Новоселицький район). В командному заліку призерами стали Глибоцький район – І місце, Хотинський – ІІ місце, м.Чернівці – ІІІ місце.
23 червня відбулись старти на дистанції командна „Смуга перешкод”. Перемогу здобули: І місце – м.Чернівці, ІІ місце – Глибоцький район, ІІІ місце – Заставнівський район.
В загальнокомандному заліку на 56 обласних змаганнях з пішохідного туризму І місце виборов Глибоцький район, ІІ місце здобули м. Чернівці, ІІІ місце – Хотинський район. Головна суддівська колегія змагань вітає учасників з перемогою.
Після цікавих та захоплюючих виступах на змаганнях з 25 червня по 1 липня групи туристів-краєзнавців вирушили в туристські спортивні походи й краєзнавчі експедиції Буковиною.
До роботи з учасниками табору були залучені висококваліфіковані працівники з відповідною фаховою освітою, вчителі, керівники гуртків, які силою своїх знань, глибиною думки, мудрістю терпіння забезпечують відмінний результат. А вечорами, після закінчення фінішу на дистанціях, у дружньому колі вихователі розповідали своїм учням про основні засади саморозвитку та самовдосконалення, про високі моральні та духовні якості високоосвіченої соціально активної і національно свідомої особистості.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше