» » Відкриття майданчика з вуличними тренажерами у Чернівецькому ліцеї №3 медичного профілю Чернівецької міської ради
Інформація
  • Переглядів: 824
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-09-2017, 10:14
12-09-2017, 10:14

Відкриття майданчика з вуличними тренажерами у Чернівецькому ліцеї №3 медичного профілю Чернівецької міської ради

Категорія: Оздоровлення / Спортивні організації

8 вересня до Дня фізичної культури та спорту на території Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю за участю представників Чернівецького міського товариства інвалідів війни в Афганістані було проведено урочисте відкриття майданчика з вуличними тренажерами. 
Чернівецький ліцей № 3 медичного профілю Чернівецької міської ради був заснований у 1995 році Чернівецькою міською радою за сприяння Буковинської Державної медичної академії (нині – університету). Медичний ліцей є базовою школою БДМУ та готує майбутніх спеціалістів до вступу у профільний вищий навчальний заклад.
На сьогодні ліцей розташований у будинку колишнього дитячого садочка та, на жаль, зовсім не мав своєї спортивної бази. Заняття з фізичної культури проводилися у маленькій, пристосованій під спортзал,  кімнаті, або за межами території ліцею (Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, або на спорудах  центрального стадіону міста).
Встановлення тренажерного майданчика на території ліцею значною мірою сприяє покращенню умов проведення занять з фізичної культури та, як наслідок, збереженню та зміцненню здоров’я ліцеїстів.
Це стало можливим завдяки допомозі Чернівецького міського осередка Всеукраїнського товариства інвалідів війни в Афганістані, які відгукнулися на запит адміністрації ліцею щодо вирішення питання придбання та встановлення вуличних тренажерів на території ліцею. 
Товариством інвалідів війни в Афганістані сумісно з адміністрацією ліцею було розроблено проект майданчика з вуличними тренажерами, який і було подано на розгляд до Чернівецької міської ради. Соціальний проект виграв конкурс і  міською радою було виділено кошти в розмірі 27 тис. грн. Товариством інвалідів війни в Афганістані було придбано тренажери та спільно  з ліцеєм було обладнано майданчик  та встановлено тренажери. 
Це ще один приклад того, що  співпраця навчального закладу та громадської організації можуть принести результати,  ще один елемент патріотичного виховання молоді.

Вчитель предметів «Захист Вітчизни» та фізична культура Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю Рябкін О.В.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2020 (89)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше