Главная > Оголошення / Стрічка > Випуск книги «Успішна жінка»

Випуск книги «Успішна жінка»


11-07-2014, 13:50. Разместил: Moderator
Вийшлов з друку IV випуск книги «Успішна жінка». Продовжується робота над V випуском книги.
Жінки - берегині сім'ї, роду людського, України. Проект засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни, адже сучасна жінка - гордість нашого сьогодення та яскравий взірець для наслідування прийдешнім поколінням. Державні зобов’язання у досягненні тендерної рівності є однією з передумов забезпечення стабільного розвитку українського суспільства на засадах демократії, тому проект реалізується за підпримки міністерств, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. В. Птухи, Спілки жінок України.
До участі у проекті "Успішна жінка" запрошуються жінки-керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості - визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.
Вихід книги з друку  полноцветная печать на металле IV квартал 2014 р. Інформація розміщується додатково в інтернет- мережі (status-ua.com.ua). Книга безкоштовно розповсюджується через центральні і регіональні органи державного управління, передається до об’єднань підприємців, комерційним структурам, презентуються на вітчизняних виставках, конференціях і семінарах, через посилкову службу бібліотеки ім. В. І. Вернадського розсилається іноземним адресатам та ін.
Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проекту, спонсорів. Сподіваємося, що майбутня співпраця буде успішною і взаємовигідною.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад