Інформація
  • Переглядів: 3683
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-07-2014, 13:50
11-07-2014, 13:50

Випуск книги «Успішна жінка»

Категорія: Оголошення / Стрічка

Вийшлов з друку IV випуск книги «Успішна жінка». Продовжується робота над V випуском книги.
Жінки - берегині сім'ї, роду людського, України. Проект засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни, адже сучасна жінка - гордість нашого сьогодення та яскравий взірець для наслідування прийдешнім поколінням. Державні зобов’язання у досягненні тендерної рівності є однією з передумов забезпечення стабільного розвитку українського суспільства на засадах демократії, тому проект реалізується за підпримки міністерств, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. В. Птухи, Спілки жінок України.
До участі у проекті "Успішна жінка" запрошуються жінки-керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості - визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.
Вихід книги з друку  полноцветная печать на металле IV квартал 2014 р. Інформація розміщується додатково в інтернет- мережі (status-ua.com.ua). Книга безкоштовно розповсюджується через центральні і регіональні органи державного управління, передається до об’єднань підприємців, комерційним структурам, презентуються на вітчизняних виставках, конференціях і семінарах, через посилкову службу бібліотеки ім. В. І. Вернадського розсилається іноземним адресатам та ін.
Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проекту, спонсорів. Сподіваємося, що майбутня співпраця буде успішною і взаємовигідною.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше