» » Конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"
Інформація
  • Переглядів: 3525
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-04-2014, 09:53
10-04-2014, 09:53

Конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

Категорія: Оголошення / Слайдер

Статтею 43 Конституції України гарантовано, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.

Не дотримання керівниками підприємств законних вимог щодо забезпечення гідних умов праці спричиняє неналежне функціонування системи управління охороною праці на цих підприємствах.

З іншого боку, нехтування працівниками елементарних правил безпеки на робочому місці призводить до їх травмування, у тому числі й смертельно.

Як наслідок, за статистикою, понад 70 відсотків нещасних випадків і аварій на виробництвах в області сталися у 2013 році з організаційних причин.

Найбільш травмонебезпечними галузями економіки в області були агропромисловий комплекс, лісова, будівельна галузі та соціально-культурна сфера. На підприємствах енергетики та автотранспорту сталися нещасні випадки зі смертельним наслідком.

Навчання працюючих безпечних умов праці - одна з головних складових в охороні праці, а тому розпочинати виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров'я, життя і здоров'я оточуючих, формувати високу культуру безпеки праці слід ще з раннього дитинства.

Використання творчих здібностей дітей та залучення до цього процесу їх батьків може бути одним із шляхів вирішення зовсім "не дитячих" проблем у сфері охорони праці, а також дієвим превентивним методом запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" (далі - конкурс) проводиться з нагоди Дня охорони праці в Україні - 2014 р.  у рамках Всесвітнього Дня охорони праці.

 

Метою проведення конкурсу є:

 

привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці;

формування активної свідомої позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства;

виховання високої культури безпеки праці на виробництвах України у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників;

виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді;

зміцнення позитивного іміджу Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, територіального управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області.

Конкурс сприяє підвищенню інтересу у дітей та молоді шкільного віку до поглибленого вивчення проблем у сфері охорони праці.

 

 

Організація конкурсу

 

Конкурс організовується і проводиться територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Чернівецькій області.

Конкурс проводиться впродовж квітня-травня 2014 року.

 

Умови участі у конкурсі

 

Учасниками конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, дитячих будинків тощо двох вікових груп:

перша група - автори робіт віком від 6 до 12 років

друга група - автори робіт віком від 12 до 17 років

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості - малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою промислової безпеки та охорони праці, а саме: безпечного ведення робіт у деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті та ін.

Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.

Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію конкурсної роботи без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані Держгірпромнаглядом України та територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Чернівецькій області при організації семінарів, нарад, презентацій, виставок, для транслювання на телебаченні, для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади тощо.

 

Малюнки мають відповідати таким вимогам:

 

1. На конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

2.  Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А-2.

3.  Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою:

назву роботи;

прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон;

сферу діяльності батьків;

назву навчального закладу;

прізвище, ім'я, по батькові методичного керівника.

 

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

 

- актуальність теми;

- практичне значення;

- доцільність наданих рекомендацій та порад, використання знаків безпеки;

- оригінальність та оформлення;

- ступінь самостійності автора у виконанні роботи;

- якість роботи тощо.

 

Умови конкурсу

 

Конкурс проводиться у Чернівецькій області впродовж квітня - травня 2014 року.

За організацію проведення конкурсу відповідальне територіальне управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області за участю місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, регіональних представництв об'єднань організацій роботодавців і підприємців, профспілок і профоб'єднань,  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Чернівецькій області, дитячих та молодіжних громадських організацій, благодійних фондів, мереж та об'єднань, які працюють із загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами, дітьми, молоддю та вчителями, а також усіх, хто опікується питаннями виховання свідомої активної молоді в Україні, в області, та  хто небайдужий до подолання проблем у сфері охорони праці.

Конкурсні роботи для підведення підсумків конкурсу надсилаються учасниками до територіального управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області не пізніше 15 травня 2014 року за адресою: 58003, м. Чернівці, вул.. Зелена,3.

Для оцінки і відбору кращих робіт та визначення переможців конкурсу організовується засідання журі.

Склад журі затверджується наказом територіального управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області. До складу журі включаються працівники територіального управління  Держгірпромнагляду у Чернівецькій області, представники освітянської галузі, засобів масової інформації, мистецтвознавці тощо.

Результати засідання журі оформляється відповідним протоколом, який підписується усіма членами журі.

Журі визначає I, II та III місця робіт за віковими групами. Переможці  конкурсу нагороджуються відповідними дипломами, нагородами, цінними подарунками, їх список оприлюднюється у засобах масової інформації та на офіційному сайті територіального управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області.

Автори робіт, які посіли I місце на конкурсі, стають лауреатами конкурсу.

За можливості проводиться виставкова експозиція найкращих за задумом робіт учасників, організовується їх показ у громадському транспорті, офіційних сайтах тощо.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше