Інформація
  • Переглядів: 2460
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-03-2014, 12:13
14-03-2014, 12:13

Всесвітній тиждень грошей в Україні

Категорія: Оголошення / Стрічка

 

 

Національний банк України, продовжуючи успішний досвід проведення занять з фінансової грамотності під час Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень, пропонує всім, хто має бажання та змогу, приєднатися до проведення Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week).

За ініціативи Міжнародної організації фінансової освіти дітей та молоді, яка здійснює координацію проекту на міжнародному рівні, святкування в 2014 році проходитиме з 10 до 17 березня.

Всесвітній тиждень грошей - це масштабний міжнародний проект, завдяки якому діти та підлітки мають змогу отримати знання щодо поводження з власними коштами, ефективного ведення сімейного бюджету та здійснення заощаджень, адже тільки близько 1% дітей у світі мають доступ до фінансової освіти. За допомогою фінансової освіти в дітей формуватимуться фінансові звички, які допоможуть у майбутньому уникнути багатьох небезпек і помилок у фінансовій сфері, вчасно навчитися поводженню з грошима, визначити цілі й пріоритети та зробити правильний вибір, що дасть змогу реалізувати особисті фінансові плани.

Щороку протягом другого тижня березня одночасно в різних країнах світу проходять інтерактивні заняття з фінансової грамотності, ігри, вікторини, турніри, спілкування з банкірами та інші освітні заходи святкування Всесвітнього тижня грошей. Минулого року в таких заходах взяли участь понад 1 мільйон молодих людей з 80 країн світу.

Завданням цього пілотного турніру є виявлення обдарованої і талановитої  учнівської молоді, рівень фінансової грамотності якої сприятиме популяризації  та розвитку фінансової просвіти України.

Національний банк України вже третій рік поспіль реалізує всеукраїнські заходи з підвищення рівня фінансової грамотності населення, а також підтримує ініціативи щодо поширення фінансових знань серед різних соціальних груп і верств населення України.

У рамках українських заходів Всесвітнього тижня грошей передбачені організація та проведення на волонтерських засадах навчально-ігрових занять з фінансової грамотності для дітей, підлітків та студентів як у навчальних закладах, так і у вільний час; організацію відвідувань банківських відділень; дебати на тему важливості відповідального управління особистими та сімейними коштами; необхідності заощаджень для досягнення власної мети.

Узяти участь у Всесвітньому тижні грошей цього року можуть усі зацікавлені державні установи, банки, громадські та благодійні організації, волонтери, комерційні організації, вчителі, соціальні працівники, зареєструвавшись на українському сайті проекту www.moneyweek.com.ua.

Отримати методичні матеріали та сценарії тематичних занять можна в Управлінні за телефоном: (0372)58-41-70, електронна адреса: press@cv.bank.gov.ua.

Начальник управління Національного банку України в Чернівецькій області                    Б. І. Ковч

 


 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше