Інформація
  • Переглядів: 1157
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-12-2011, 10:28
22-12-2011, 10:28

Наказ ГУОН ОДА від 06.12.11р. №659

Категорія: Новорічно-Різдвяні святкування / Накази

Про організацію змістовного дозвілля
дітей та учнівської молоді під час зимових
канікул 2011/2012 навчального року

На виконання плану роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та з метою належної організації змісту дозвілля дітей і молоді під час зимових канікул 2011/2012 навчального року, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних звичаїв та обрядів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити оздоровчо-масові заходи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації на період зимових канікул 2011/2012 навчального року, що додаються.
2. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, управління освіти Глибоцької, Кельменецької та Сторожинецької райдержадміністрації, керівникам навчальних закладів всіх типів і форм власності, рекомендувати начальникам управлінь освіти Чернівецької міської ради, відділу освіти Новодністровської міської ради:
2.1. Видати відповідні накази, затвердити плани роботи щодо організації дозвілля дітей під час зимових канікул 2011/2012 навчального року, визначити джерела фінансування святкових заходів, активно залучати суб'єкти підприємницької діяльності, профспілкові об'єднання, громадські організації до благодійних внесків.
2.2. Забезпечити чітку роботу навчальних закладів щодо зайнятості, організації змістовного відпочинку та дозвілля дітей і учнівської молоді на канікулярний період, зокрема провести новорічні ранки, вистави, концерти, вікторини, новорічні мандрівки до улюблених казкових героїв тощо.
2.3. Забезпечити організацію вручення до Дня Святого Миколая подарунків дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків, дітям із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітям, які залишились без догляду та залучити їх до участі у святкових заходах.
2.4. Забезпечити участь учнівської молоді в оздоровчо-масових заходах Головного управління освіти і науки облдержадміністрації на період зимових канікул 2011/2012 навчального року, що додаються.
2.5. Сприяти проведенню та участі учнівської молоді в заходах із спортивного, художньо - естетичного, еколого-натуралістичного, науково-технічного, туристсько-краєзнавчого напрямів позашкільної освіти.
2.6. Забезпечити відвідування учнями музеїв, бібліотек, театрів, кінотеатрів, пам’яток культурної спадщини, пов’язаних зі становленням української державності, організацію екскурсій та туристичних поїздок Україною.
2.7. Провести з 23 грудня по 30 грудня, в позаурочний час, новорічні ранки, шоу-програми в загальноосвітніх навчальних закладах для учнів 1-11 класів.
2.8. Забезпечити дотримання вимог протипожежної безпеки та правил безпечної поведінки учасниками масових заходів, зокрема, заборонити використання відкритого вогню, петард та інших пожеже - і вибухонебезпечних предметів.
2.9. Провести з кожним учнем індивідуальну роз'яснювальну роботу (із підписами учнів у відповідних журналах із техніки безпеки щодо ознайомлення) про заборону використання відкритого вогню, петард та вибухонебезпечних предметів під час проведення новорічних і різдвяних свят, а також збереження життя і здоров'я дітей, додержання вимог протипожежної безпеки та правил безпечної поведінки у місцях масового перебування дітей.
2.10. Вжити заходів щодо запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань під час проведення новорічних і різдвяних свят.
2.11. До 15 січня 2012 року проінформувати відділ дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки (каб.251) на електронну адресу S_prinko@ukr.net про проведену роботу.
3. Розмістити наказ на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника - начальника управління змісту навчання та виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.

Начальник Головного управління М. Бауер

Додаток: zaxodi.doc [88.5 Kb] (cкачувань: 45)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше