Інформація
  • Переглядів: 2108
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-12-2011, 10:25
22-12-2011, 10:25

Розпорядження ОДА 16.12.11р. №873 -р

Категорія: Новорічно-Різдвяні святкування / Обласна державна адміністрація

Про організацію
святкування в області
новорічних та різдвяних свят


Керуючись пунктом 1 статті 22, пунктом 1 статті 23, частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою організації новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва області, ознайомлення з самобутніми національними традиціями їх святкування, створення належних умов для організації змістовного дозвілля школярів на канікулах:
1. Затвердити графік проведення новорічно-різдвяних заходів, що відбудуться в області в грудні-січні 2011-2012 роках, що додається.
2. Координатором з підготовки та проведення новорічно-різдвяних свят призначити управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.
3. Службі у справах дітей, обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації підготувати списки дітей соціально незахищених категорій та забезпечити їх участь у заходах за участю керівництва області та районів відповідно до розподілу.
4. Головному управлінню освіти і науки, управлінню культури облдержадміністрації забезпечити підготовку та проведення у приміщенні обласного музично-драматичного театру імені О.Кобилянської 19 грудня 2011 року театралізованого дійства до Дня Святого Миколая, 29 та 30 грудня 2011 року свята Новорічної ялинки за участю голови обласної державної адміністрації.
5. Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Чернівецькій обласній раді профспілок, районним державним адміністраціям, рекомендувати Новодністровській та Чернівецькій міським радам організувати проведення новорічно-різдвяної акції «Милосердя» для дітей соціально незахищених категорій області згідно з графіком, що додається.
6. Головному управлінню освіти і науки, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту, службі у справах дітей облдержадміністрації забезпечити придбання новорічно-різдвяних подарунків та проведення заходів, спрямованих на покращення організованого відпочинку й дозвілля дітей, відповідно до графіка.
7. Районним державним адміністраціям, рекомендувати Чернівецькій та Новодністровській міським радам розробити та провести заходи до новорічних та різдвяних свят, віднайти можливості їх фінансового забезпечення, надання матеріальної допомоги багатодітним і малозабезпеченим сім'ям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам для виділення коштів на придбання подарунків та сувенірів. Забезпечити участь дітей у новорічно-різдвяних заходах, які відбудуться в області у грудні – січні 2011-2012 роках, згідно з графіком, що додається.
8. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації забезпечити придбання подарунків для вихованців шкіл-інтернатів обласного підпорядкування до дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті управлінню освіти і науки облдержадміністрації.
9. Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно із службою у справах дітей облдержадміністрації забезпечити участь дітей Чернівецької області з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу в новорічно-різдвяних заходах у м. Києві.
10. Обласному державному підприємству «Кіновідеопрокат» забезпечити показ у кінотеатрах області дитячих та юнацьких фільмів на період шкільних канікул.
11. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області забезпечити супровід та паркування автобусів, задіяних для перевезення дітей під час проведення заходів, згідно з графіком. Сприяти збереженню громадського порядку при проведенні масових новорічних культурно-мистецьких заходів та приділити особливу увагу дотриманню вимог безпеки дорожнього руху.
12. Головному управлінню Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області приділити особливу увагу дотриманню вимог протипожежної безпеки на об`єктах, що задіяні для проведення новорічних та різдвяних заходів. Провести у педагогічних колективах, серед школярів, батьків та через засоби масової інформації роз’яснювальну роботу з профілактики шляхово-транспортного травматизму, протипожежної безпеки під час організації новорічних, різдвяних та інших масових заходів.
13. Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, обласній державній санітарно-епідеміологічній станції посилити профілактичну роботу серед дітей дошкільного віку, школярів, учнів та студентів з метою запобігання поширенню гострих респіраторних та інших інфекційних захворювань.
14. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити висвітлення підготовки та проведення новорічних, різдвяних заходів.
15. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації внести необхідні зміни до кошторисних призначень та забезпечити своєчасне фінансування вказаних заходів.
16. Причетним структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, Чернівецькій та Новодністровській міським радам, головам районних рад забезпечити контроль за організацією змістовного дозвілля і відпочинку дітей, підлітків під час зимових канікул та проведення запланованих заходів новорічно-різдвяних свят.
17. Районним державним адміністраціям, рекомендувати Чернівецькій та Новодністровській міським радам, Головному управлінню освіти і науки, управлінню культури, службі у справах дітей облдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (про виконання запланованих новорічно-різдвяних заходів) інформувати управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації до 20.01.2012.
18. Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 31.01.2012.
19. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Галиця Г.К.


Голова обласної
державної адміністрації М. Папієв

Додаток: graf_k-dodatok.doc [96.5 Kb] (cкачувань: 27)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше