» » Благодійність приходить з розкритими долонями, її призначення – віддавати
Інформація
  • Переглядів: 906
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-12-2014, 15:34
23-12-2014, 15:34

Благодійність приходить з розкритими долонями, її призначення – віддавати

Категорія: Новорічно-Різдвяні святкування / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

Благодійність приходить з розкритими долонями, її призначення – віддавати. Зараз не можна залишатися байдужим і робити вигляд, що нас не стосується ситуація, яка склалась в нашій країні. Весь колектив  Кельменецького  професійного ліцею не міг залишитись осторонь і  протягом листопада та грудня залучався до різних добрих справ для  воїнів АТО.

 Так, наприкінці листопада громадою  с. Комарово  був  подарований автомобіль УАЗ,  а  умілими руками та добрим серцем майстрів виробничого навчання  і учнів нашого ліцею  проведено повну технічну підготовку  та пофарбування  автомобіля  бійцям ,котрі перебувають у зоні АТО.

На початку грудня лідери  учнівського самоврядування виступили з ініціативою до свята св. Миколая Чудотворця – зібрати подарунки для дітей Донеччини та  Луганщини  і таким  чином долучитися до обласної акції «Святий Миколай тебе любить» (діти Заходу – дітям Сходу). Учні  групи №1  за професією  «Кравець»  пошили  святкові мішечки для солодощів,а учні  групи №36 за професією «Кухар».«Кондитер» виготовили  новорічні дзвіночки  з прісного тіста, а кожна навчальна група ліцею підготували листівки з привітаннями та побажаннями.

Про потреби у  маскувальних сітках  учні  дізналися від нашого майстра в/н - волонтера Ю. Цуркана.  Акцію  підтримали учні і працівники. Для роботи використовували  риболовне начиння та звичайну постільну білизну, яку різали на шматки. Плели  сітки й молилися, щоб  енергетика, з якою трудилися учні та працівники, допоможе  хлопцям на Сході, а можливо, й  врятує чиєсь життя.

Разом із маскувальними сітками у зону АТО відправлять і солодкий гостинець від усього колективу. До кожної  шоколадної плитки  прикладено  листівку з  побажаннями та привітаннями  Нового року та Різдва Христового.

Цією благодійністю наш  ліцей хотів показати, що не стоїть осторонь, має  в серці безмежну повагу до воїнів-захисників, щиру любов до Батьківщини і   всі  усвідомлюють особисту відповідальність за її долю. 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (7)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше