» » » Команда КВН-ЮІР «Стоп-кадр» із Берегомету посіла 1 місце на всеукраїнському конкурсі.
Інформація
  • Переглядів: 991
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-09-2016, 19:01
14-09-2016, 19:01

Команда КВН-ЮІР «Стоп-кадр» із Берегомету посіла 1 місце на всеукраїнському конкурсі.

Категорія: Нормативно-правова база / Позашкілля (НПБ)

11 вересня в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» у м. Одеса відбувся фінал зльоту юних інспекторів руху (ЮІР).Творче змагання шкільних команд організували спеціалісти Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України, Міністерства освіти та науки та соціальної політики України за підтримки давніх партнерів ЮІРівського руху України – Групи компаній «Фокстрот». Протягом тижня півтисячі школярів змагалися у знаннях правил дорожнього руху, конкурсах «Велоестафета», «Юний регулювальник»,«Агітаційно-пропагандистський виступ команди», «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Медична допомога» та у змаганні«Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху».

Але кульмінацією ювілейного зльоту стала фінальна гра команд КВН-ЮІР. Гумор найвищого ґатунку під девізом «Твій друг - безпечний рух» показали три найкращі команди України: школярі з Чернівецької області, Волинської та Львівської областей. В улюбленому жанрі КВНу діти розповідали про те, що дорога жартів не любить, й жартували над тими, хто не поважає правила дорожнього руху.

Але кульмінацією ювілейного зльоту стала фінальна гра команд КВН-ЮІР. Гумор найвищого ґатунку під девізом «Твій друг - безпечний рух» показали три найкращі команди України: школярі з Чернівецької області, Волинської та Львівської областей. В улюбленому жанрі КВНу діти розповідали про те, що дорога жартів не любить, й жартували над тими, хто не поважає правила дорожнього руху

Фінальним акордом веселого змагання стала зустріч на одній сцені трьох найкращих команд КВН ЮІР: львівської команди "Форсаж”, школярів зі "Стоп-кадру” з Буковини та волинського "Копа”.

Берегометські гумористи влучно висміювали безкультур’я водіїв, перекладали правила дорожнього руху на популярні пісні, показували лаконічні веселі мініатюри про поведінку дітей на дорозі. Журі невпинно показувало високі оцінки «Стоп-кадру», зал невпинно вибухав сміхом. Переможцями вперше в історії КВН-ЮІР були визначені дві команди: волинські школярі з команди «Коп» та наші земляки «Стоп-кадр».

"Нашій команді«Стоп-кадр»вже 15 років, у КВН миберемо участьупродовж 8останніхроків!Також нашашкільна команда грає в шоу "Ліга сміху”, вже пройшла до ¼ фіналу. У жовтні починається наступна гра, будемо вболівати і тримати кулачки», - пишається підопічними Анатолій Запаранюк, керівник команди-переможця з міста Берегомет "Стоп-кадр”, вчитель німецької мови Берегометської гімназії.

За словами наставника, всі ситуації, які діти розігрують на сцені під час виступу КВН ЮІР, взяті з реального життя автомобілістів та пішоходів, а всі жарти завжди написані власноруч дітьми та керівником без використання Інтернету чи ТБ.

"Деякіучасники команди вжестали професійними акторами, для деяких мрія і мета – стати справжніми поліцейськими. Участь в ЮІР надихає їх на щасливе та безпечне майбутнє, вони хочуть самі бути здоровими та захищати інших», - розповів Анатолій Запаранюк.

Довідка: З 2003 року ГК «ФОКСТРОТ» підтримує ініціативи державних органів влади у навчально-виховній роботі зі школярами щодо профілактики травматизму дітей у невиробничій сфері, а з 2008 року ГКФ під девізом «Комфортно там, де безпечно!» реалізує соціальний проект «Школа безпеки. Серед спільних заходів із Національною поліцією України - конкурси дитячого малюнка «Мій друг - безпечний рух», змагання шкільних команд юних інспекторів руху (ЮІР) - від регіональних конкурсів до всеукраїнського фіналу у УДЦ «Молода гвардія». За сприяння фахівців ГСЧС України було створено навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу». У інтернеті мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» переглянули більше 200 тисяч глядачів.

За мотивами найпопулярнішої (за кількістю переглядів) серії мультфільму «Пожежа» - була розроблена листівка «При пожежі дій правильно!». З 2012 року спільно із фахівцями Державної служби із надзвичайних ситуацій України бренд «Фокстрот» проводить «Уроки безпеки» для молодших школярів. Більше 20 тисяч дисків з мультфільмом та повчальних листівок було передано в школи та дитячі садки країни для навчання дітей правилам безпеки під час таких уроків. У березні 2013р. проект «Школа безпеки» було названо найбільш упізнаваним серед споживачів в ритейлі (за результатами опитування InMind), а у квітні 2013р. став переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами у своїй номінації.

 
 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2019 (94)
Жовтень 2019 (149)
Вересень 2019 (128)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше