Інформація
  • Переглядів: 3080
  • Автор: Nadya
  • Дата: 7-12-2010, 18:16
7-12-2010, 18:16

Розпорядження ОДА 29.09.2010 №690-р

Категорія: Нормативно-правова база / Обласна державна адміністрація

Про призначення іменних стипендій
обласної державної адміністрації


Керуючись статтями 22, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до Закону України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, Указу Президента України від 17.04.2002 № 347/2002 “Про Національну доктрину розвитку освіти”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.10.2003 № 601-р “Про іменні стипендії обласної державної адміністрації”, зареєстрованого в Чернівецькому обласному управлінні юстиції від 20.10.2003 за № 82/1547 (із внесеними змінами), з метою підтримки обдарованих студентів державних вищих навчальних закладів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, шкільної, мистецької і спортивної молоді:

1. Призначити з 01.09.2010 по 31.12.2010 щомісячні стипендії:
1.1. Студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації в розмірі 120 (сто двадцять) гривень кожному згідно з додатком 1.
1.2. Студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в розмірі 100 (сто) гривень кожному згідно з додатком 2.
1.3. Учням ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів, музичних, художніх і спортивних шкіл, шкіл-інтернатів області в розмірі 70 (сімдесят) гривень кожному згідно з додатком 3.

2. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації профінансувати зазначені в пп. 1.1, 1.2, 1.3 видатки в сумі 28640 (двадцять вісім тисяч шістсот сорок) гривень за рахунок коштів, передбачених Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації на здійснення заходів з виконанням «Програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Чернівецької області».

3. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації про виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 15.01.2011.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Галиця Г.К.

Голова обласної державної адміністрації М. Папієв


Додаток 1
до розпорядження голови
облдержадміністрації
29.09.2010 №690-р


Список
студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації


Алупулес Наталія Михайлівна, студентка ІV курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Бутковська Наталія Яремівна, студентка ІV курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Білоока Юлія В`ячеславівна, студентка II курсу Буковинського державного медичного університету

ВовчукДмитро Анатолійович, студент ІІІ курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Гавюк Катерина Олександрівна, студентка II курсу Чернівецького торговельно-економічного інституту

Гош Інесса Олександрівна, студентка IV курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Гузик Сніжана Михайлівна, студентка ІV курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Зазуляк Юлія Петрівна, студентка I курсу Буковинського державного медичного університету

Довгань Вікторія Миколаївна, студентка ІІІ курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Д`яконюк Василь Васильович, студент V курсу Буковинського державного медичного університету

Івкіна Олександра Володимирівна, студентка III курсу Чернівецького торговельно-економічного інституту

Ісаєва Юлія Олександрівна, студентка IV курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Ісіченко Денис Валерійович, студент V курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Кінозьорова Антоніна Михайлівна, студентка IV курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Лакуста Оксана Миколаївна, студентка V курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Мальчик Олена Володимирівна, студентка IV курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Николюк Галина Андріївна, студентка IV курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Пальонко Анжела Василівна, студентка V курсу Буковинської державної фінансової академії

Ротар Діана Миколаївна, студентка ІІІ курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Толстеньова Анастасія Сергіївна, студентка IV курсу Буковинської державної фінансової академії

Федунів Андрій Русланович, студентка II курсу Буковинської державної фінансової академії

Хамут Віктор Вікторович, студент IV курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Хухліна Олександра Ігорівна, студентка IV курсу Буковинського державного медичного університету

Цибух Альона Олександрівна, студентка IV курсу Чернівецького торговельно-економічного інституту

Шкробанець Олена Ігорівна, студентка ІІІ курсу Чернівецького торговельно-економічного інституту

Заступник керівника апарату облдержадмістрації Н. Блажко

Додаток 2
до розпорядження голови
облдержадміністрації
29.09.2010 №690-р


Список
студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації


Ватаманюк Галина Василівна, студентка II курсу Чернівецького політехнічного коледжу

Венгренюк Богдана Миколаївна, студентка IV курсу Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету

Висіцька Іванна Ігорівна, студентка III курсу Чернівецького транспортного коледжу

Гринько Роман Миколайович, студент IV курсу Сторожинецького лісового коледжу

Дронь Мар’яна Григорівна, студентка IV курсу Вашковецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

Затворніцька Олена Володимирівна, студентка IV курсу Чернівецького коледжу дизайну та економіки

Матвійчук Надія Сергіївна, студентка IV курсу Чернівецького індустріального коледжу

Мережко Анастасія Володимирівна, студентка III курсу Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету

Мицканюк Іванна Юріївна, студентка III курсу Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

Нестеровська Ольга Андріївна, студентка III курсу Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

Романик Інна Петрівна, студентка IV курсу педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Стадник Яна Володимирівна, студентка II курсу Чернівецького обласного училища мистецтв імені С. Воробкевича

Тумак Марія Петрівна, студентка II курсу Чернівецького державного комерційного технікуму

Федорович Богдана Юріївна, студентка III курсу Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю. Шкрібляка

Шкуренко Альбіна Юріївна, студентка II курсу Хотинського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету.

Заступник керівника апарату облдержадмістрації Н. Блажко

Додаток 3
до розпорядження голови
облдержадміністрації
29.09.2010 №690-р


Список
учнів ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх навчальних закладів,
професійно-технічних навчальних закладів, музичних, художніх
і спортивних шкіл, шкіл-інтернатів області

Акімова
Іванна Вікторівна учениця 11 класу Кострижівської ЗОШ I-III ст.
Заставнівського району

Архілюк Маргарита Іванівна, учениця 11-Б класу Новодністровської гімназії

Бідашку Діана Іванівна, учениця 10 класу Молницької ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району

Бутук Йосиф Васильович, учень 4 класу Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району

Вакарюк Анна Петрівна, учениця 9 класу Реваківського ЗОШ I-III ст. Кіцманського району

Ворощук Вадим Станіславович, учень II курсу Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу

Галюк Марина Михайлівна, учениця 10 класу Кіцманської районної гімназії

Гева Анастасія Михайлівна, учениця 6-А класу Сторожинецької ЗОШ І-ІІІ ст №1

Гетьман Роман Артурович, учень 9 класу Кельменецької гімназії

Григоряк Сергій Остапович, учень 7 класу Чорногузівської ЗОШ I-III ст. Вижницького району

Довгань Роман Русланович, учень III курсу Чернівецького професійного будівельного ліцею

Єрушева Олена Леонідівна, учениця 4 –А класу Чернівецької художньої школи імені М. Івасюка

Єськова Анна Леонідівна, учениця 11-А класу ЗОШ II-III ст. м. Новодністровськ

Жук Анна Володимирівна, учениця 9 класу Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Зварічук Олег Анатолійович, учень 11 класу Хотинської гімназії

Кавлюк Вікторія Володимирівна, учениця II курсу Ставчанського професійного ліцею

Каізер Андрій Бейлович, учень 9 класу Репужинецького НВК Заставнівського району

Клоцька Анастасія Олегівна, учениця 7 класу Вижницької ЗОШ I-III ст.

Команюк Маргарита Іванівна, учениця 11 класу Димківського НВК Глибоцького району

Корчева Анастасія Ігорівна, учениця III курсу Сокирянського вищого професійного училища

Кудрєватих Ростислав Сергійович, учень 9 класу Глибоцького ліцею

Ліцкан Едуард Віталійович, учень 9 класу Селятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району

Липовик Андрій Володимирович, учень 4 класу Новоселицької художньої школи

ЛукинюкКостянтин Петрович, учень 7 класу Чернівецької музичної школи №2

Мартинюк Тетяна Сергіївна, учениця 9 класу ліцею № 1 м. Чернівців

Місікевич Ганна Іванівна, учениця 10 класу Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району

Москалу Олександр Дануцович, учень 10 класу Хряцьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району

Нестор Костянтин Михайлович, учень 8 класу Самаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району

Огородніков Віктор Сергійович, учень 10 класу Чернівецької обласної середньої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки

Павчук Богдана Михайлівна, учениця 8 класу Чернівецької музичної школи № 4

Романюк Зінаїда Анатоліївна, учениця III курсу Глибоцького професійного ліцею

Рудь Ольга Миколаївна, учениця 10 класу Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району

Саббагх Джулія Хемалівна, учениця 11 класу Недобоївської ЗОШ I-III ст. Хотинського району

Тарангул Богдан Георгійович, учень 8 класу Чернівецької ЗОШ I-III ст. № 2

Тимчук Юліана Юріївна, учениця відділення художньої гімнастики Чернівецької обласної дитячо-спортивної школи

Тунгускова Оксана Миколаївна, учениця 11 класу Бабинської ЗОШ I-III ст. Кельменецького району

Храб Михайло Аркадійович, учень відділення вільної боротьби Чернівецької обласної дитячо-спортивної школи

Янчак Анастасія Миколаївна, учениця 9 класу Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району

Заступник керівника апарату облдержадмістрації Н. Блажкоскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше