Главная > Обласна рада > РІШЕННЯ ХХХІХ сесії V скликання№163-39/10

РІШЕННЯ ХХХІХ сесії V скликання№163-39/10


7-12-2010, 17:49. Разместил: Nadya
Про реорганізацію комунального за-кладу "Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти"

Керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самовряду-вання в Україні", ст. 90 Цивільного кодексу України відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.11.2000 № 538 "Про затвердження Положення про республіканський (Автономної республіки Крим), обласні та Київський і Севастопольський міські інститути післядипломної педагогічної освіти" (із внесеними змінами) та з метою удосконалення структури, завдань інституту, розроблення та впровадження інноваційних педагогічних техноло-гій у практику роботи навчальних закладів, узагальнення і поширення перс-пективного педагогічного досвіду, інформаційних технологій, зміни на-йменування установи, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати комунальний заклад "Чернівецький обласний ін-ститут післядипломної педагогічної освіти", утворивши на його базі комуна-льний заклад "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької об-ласті".
Комунальний заклад "Інститут післядипломної педагогічної освіти Че-рнівецької області" є юридичною особою та правонаступником майнових та інших прав і обов’язків комунального закладу "Чернівецький обласний ін-ститут післядипломної педагогічної освіти".

2. Виключити з переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області комунальний заклад "Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти".

3. Включити до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області комунальний заклад "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області".

4. Доручити Головному управлінню освіти і науки обласної держав-ної адміністрації вирішити всі організаційні, кадрові та інші питання, пов’язані з реорганізацією комунального закладу "Чернівецький обласний інститут після-дипломної педагогічної освіти", відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Розробити та подати на затвердження голові Чернівецької обласної ради статут комунального закладу "Інститут післядипломної педагогічної осві-ти Чернівецької області".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого за-ступника голови обласної державної адміністрації Г.Галиця та постійні комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (Ватаманюк В.А.), з питань осві-ти і науки, культури, спорту та молодіжної політики (Киналь О.В.).

Голова обласної ради І.Шилепницький
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад