Інформація
  • Переглядів: 2250
  • Автор: Nadya
  • Дата: 7-12-2010, 17:39
7-12-2010, 17:39

РІШЕННЯ ХХХVІІІ сесії V скликання № 98-38/10

Категорія: Нормативно-правова база / Обласна рада

Про заборону перебування дітей у закладах дозвілля, ресторанного господарства, комп’ютерних та інтерактивних клубах, на вулицях та інших громадських місцях Чернівецької області

Відповідно до Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про охорону дитинства”, „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів”, Сімейного Кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 № 623 „Про затвердження державної програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2006-2010 роки”, враховуючи стан криміногенної обстановки у підлітковому середовищі на території області, вчинення протиправних дій дітьми та стосовно них, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, продажу підліткам алкогольних напоїв та втягнення їх у пияцтво, враховуючи інформацію УМВС України в Чернівецькій області, зауваження та пропозиції, одержані під час обговорення проекту рішення, беручи до уваги експертний висновок постійної комісії обласної ради з питань економіки, бюджету та фінансів, Чернівецька обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Заборонити:
1.1. Перебування у нічний час після 23:00 години в закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних та інтерактивних клубах, розважальних закладах, на вулицях та інших громадських місцях дітей – осіб віком до 16 років, без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють.
1.2. Заборонити власникам закладів, визначених п. 1.1. цього рішення надавати послуги дітям після 23:00.

2. Службі у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації (Яківчек Ю.І.) та обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Довганич О.В.) спільно з відповідними органами та підрозділами Управління МВС України в Чернівецькій області забезпечити постійний та дієвий контроль шляхом проведення систематичних перевірок дотримання особами, які визначені п. 1.1. цього рішення, порядку перебування у громадських місцях.

3. Рекомендувати Управлінню МВС України в Чернівецькій області (Харабара М.Д.) організувати роботу щодо виявлення та усунення порушень вимог, визначених п. 1 цього рішення щодо перебування неповнолітніх у громадських місцях та вживати заходів щодо притягнення винних батьків або осіб, що їх замінюють до адміністративної відповідальності.

4. Головному управлінню освіти та науки Чернівецької ОДА (Бауер М.Й.) організувати роботу з батьківською громадою щодо дотримання, передбаченого цим рішенням, порядку перебування неповнолітніх в громадських місцях у нічний час, шляхом проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи про відповідальність за виховання, навчання та розвиток дітей.

5. Службі у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації (Яківчек Ю.І.) до 01.06.2010 року спільно з обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Довганич О.В.) розробити графік перевірок закладів, вказаних в п. 1.1. цього рішення.

6. Головному управлінню економіки Чернівецької обласної державної адміністрації (Сідляр І.А.) до 15.05.2010 року надати службі у справах дітей Чернівецької ОДА (Яківчек Ю.І.) перелік закладів, визначених п. 1. цього рішення, яким встановлено цілодобовий або подовжений режим роботи.

7. Рекомендувати Управлінню МВС України в Чернівецькій області (Харабара М.Д.) в разі виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам віком до 18 років, вживати до винних заходи, передбачені законодавством.

8. Раніше прийняті рішення обласної ради діють в частині, що не суперечать цьому рішенню.

9. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької ОДА (Онуфрик Б.С.) опублікувати це рішення в засобах масової інформації.

10. Рішення набирає чинності з моменту його опублікування в газеті «Буковина».

11. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Галиця Г.К., начальника головного управління економіки Чернівецької ОДА Сідляра І.А. та начальника УМВС України в Чернівецькій області Харабару М.Д.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики.

Голова обласної ради І. Шилепницький скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше