Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 02.04.2013 р. №323

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 02.04.2013 р. №323


4-04-2013, 15:23. Разместил: Moderator

Про проведення   обласної

виставки-конкурсу

«Галерея мистецтв» серед

загальноосвітніх, позашкільних,

професійно-технічних

навчальних закладів 

 

Керуючись Положенням  про проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів,  затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 22.09.2011 №450, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області   від  07.11.2011  №69/2317, згідно плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації  на 2013 рік та з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей області, виховання національної самосвідомості

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести  з 10 по 20 травня 2013 року обласну виставку-конкурс «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» за темою «Знай і люби свій край».

 

2. Затвердити:

2.1 Журі з проведення у 2013 році обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»), що додається.

2.2. Організаційний комітет з проведення у 2013 році обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»), що додається.

2.3. Кошторис з проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»), що додається.

 

3. Начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом  райдержадміністрацій, міських рад, директорам професійно-технічних навчальних закладів області  забезпечити надходження конкурсних робіт до 10 травня 2013 року  до Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» за адресою: м.Чернівці, вул.Червоноармійська, 5, каб. №34.

 

4. Чернівецькому обласному центру естетичного виховання «Юність Буковини»:

4.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення  з проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»).

4.2. 14 травня провести відкриття обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»).

 

5. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації      Тарангул Л.М.

 

 

Директор Департаменту                                                                         М.Бауер

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад