Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 27.03.2013 р. №297

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 27.03.2013 р. №297


28-03-2013, 14:43. Разместил: Moderator

 

Про проведення моніторингу

результатів корекційної роботи

в ДНЗ та спеціальних ДНЗ області

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації на 2013р. і з метою проведення моніторингу результатів проведеної корекційної роботи в ДНЗ та спеціальних ДНЗ області та надання консультативно-методичної допомоги логопедам, вихователям

 

Н А  К А З У Ю :

 

1. З 05.04. по 24.05.2013 р. провести моніторинг результатів корекційної роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку та надати консультативно-методичну допомогу педагогічним працівникам комбінованих ДНЗ, у складі яких діють логопедичні групи та спеціальних ДНЗ області.

 

2. Затвердити:

2.1. Списковий склад робочої групи щодо проведення моніторингу та надання консультативно-методичної допомоги педагогічним працівникам області, що додається.

2.2. Графік проведення моніторингу, що додається.

2.3. План-пам’ятку проведення моніторингу, що додається.

 

3. В.о. завідувача Чернівецької обласної психолого-медико-педагогічної консультації Ісанчук Н.В. узагальнені матеріали за результатами проведеного моніторингу подати в Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 01.06.2013 р.

 

4. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Л.М.Тарангул. 

 

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації                          М.Й.Бауер

 

Додаток: Blank-nakazu-obluon.doc [298 Kb] (cкачувань: 43)

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад