Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 19.03.2013 р. №260

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 19.03.2013 р. №260


21-03-2013, 15:19. Разместил: Moderator

Про вивчення стану готовності загальноосвітніх

навчальних закладів до впровадження

Державного стандарту базової та повної

загальної середньої освіти

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.02.2013 № 218 «Про вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти» та з метою вивчення  готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести з 17 по 21 червня 2013 року Всеукраїнську акцію «Нові стандарти - нова школа» (далі - Акція) з метою вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та         5-х класах. Взяти до відома, що Акція для кожного району/міста складається з двох етапів: першого – відвідування органу управління освітою, ЗНЗ делегацією іншого району/міста та другого –  прийому  делегації в органі управління освітою,  ЗНЗ з визначеного  району/міста.

 

2. Затвердити:

2.1. Графік відвідування навчальних закладів області під час Всеукраїнської акції  «Нові стандарти – нова школа», що додається.

2.2. Склад робочої групи по забезпеченню координації та контролю за підготовкою до Акції, що додається.

2.3. Перелік питань щодо стану готовності навчальних закладів до впровадження нового державного стандарту в 2-х та 5-х класах у 2013/2014 навчальному році директорами шкіл під час проведення Акції, що додаються.

3. Управлінню освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації забезпечити контроль за проведенням Акції.

 

4. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області узагальнити матеріали за результатами Акції і до 24.06.2013 подати інформацію департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки молоді та спорту України.

 

5. Начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом міських рад, райдержадміністрацій:

5.1. Забезпечити виконання заходів акції «Нові стандарти – нова школа».

5.2. Довести до керівників загальноосвітніх навчальних закладів перелік питань, з яких вивчається стан готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів, та направити до 12.06.2013 на електронні адреси Департаменту (ayren608@rambler.ru Ісопенко І.Ю.) та ІППОЧО (tamara_bogachik@ukr.net Богачик Т.С.) узагальнені матеріали відповідно до п.2.3. цього наказу.

5.3.Створити до 20.08.2013 необхідні умови щодо реалізації акції «Дай руку, першокласнику!» із залученням місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємців, громадськості, меценатів, спонсорів.

 

6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

7. Контроль за виконанням  наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації     Тарангул Л.М.

 

Директор Департаменту                         М.Й.Бауер

 

Додаток: 2013-.doc [ b] (cкачувань: 461)

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад