Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 15.03.2013 р. №243

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 15.03.2013 р. №243


19-03-2013, 15:35. Разместил: Moderator

Про проведення

обласного конкурсу

з початкового технічного

моделювання серед учнів

молодшого шкільного віку

 

Керуючись Положенням про проведення обласного конкурсу з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 05.03.2012 р. №149, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області від 28.03.2012р. №11/2337 та з метою виявлення обдарованих дітей молодшого шкільного віку та залучення їх до технічної творчості

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести обласний конкурс з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку 29 березня 2013 року відповідно до вищезазначеного Положення.

 

2. Затвердити:

2.1. Склад організаційного комітету обласного конкурсу з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку, що додається.

 

2.2. Склад журі обласного конкурсу з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку, що додається.

 

3. Чернівецькому обласному центру науково-технічної творчості учнівської молоді здійснити організаційно-методичне забезпечення обласного конкурсу з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку.

4. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад забезпечити участь дітей у обласному конкурсі.

 

5. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

 

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Л. Тарангул.

 

 

Директор Департаменту                                                                              М. Бауер 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад