Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 25.02.2013 р. №170

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 25.02.2013 р. №170


26-02-2013, 10:16. Разместил: Moderator
Про відрядження команди школярів області
для участі в ІV етапі Всеукраїнської учнівської
олімпіади з екології у 2013 році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.02.2013 № 183 «Про проведення ІV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів у 2012/2013 навчальному році»

НАКАЗУЮ:

1. Відрядити команду учнів області для участі в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології – з 27 лютого по 07 березня 2013 р. до міста Донецьк:
– Федоряка Данила Васильовича, учня 11 класу Чернівецької гімназії №1;
– Онещук Інну Сергіївну, ученицю 11 класу Чернівецького міського ліцею №3 медичного профілю;
– Тарабузан Назара Руслановича, учня 11 класу Романковецької гімназії Сокирянського району;
– Пашковську Ольгу Валеріївну, ученицю 10 класу Чернівецького міського ліцею №3 медичного профілю;
– Пентюк Владислава Андрійовича, учня 10 класу ЗОШ I-IIІ ступенів Путильського району.

2. Затвердити керівниками команди:
Руденко Світлану Степанівну – доктора біологічних наук, професора кафедри екології та біомоніторингу ЧНУ ім. Ю.Федьковича.
Чорну Ірину Віталіївну, методиста науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

3. Зберегти за керівниками команд заробітну плату за основним місцем роботи.

4. Оплату відряджень керівникам команд здійснити за рахунок Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

5. Витрати на проїзд (в обидва кінці), харчування в дорозі учасників олімпіад покласти на Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

6. Відповідальність за збереження життя і здоров’я школярів, учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад покласти на керівників команд.

7. Начальнику відділу економіки та соціального розвитку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ф.М. Петихачній профінансувати витрати на участь у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад відповідно до кошторису.

8. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спору облдержадміністрації Л.М.Тарангул.

Директор Департаменту освіти і науки молоді та спорту М.Й.Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад