Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 19.02.2013 р. №148

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 19.02.2013 р. №148


26-02-2013, 09:55. Разместил: Moderator
Про проведення традиційної
відкритої особисто-командної
першості Чернівецької області
серед учнівської молоді зі спортивного
орієнтування «Підсніжник»

Відповідно до Положення про відкриту особисто-командну першість Чернівецької області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Підсніжник», затвердженого наказом управління освіти обласної державної адміністрації від 03.03.2000 № 76, зареєстрованого в Чернівецькому обласному управлінні юстиції 06.03.2000 за № 45/916, на виконання плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації на 2013 рік та метою виховання дітей і молоді засобами спортивного орієнтування, популяризації здорового способу життя

НАКАЗУЮ:

1. Провести 23 – 24 березня 2013 року традиційну відкриту особисто-командну першість Чернівецької області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Підсніжник» (далі – Змагання) у лісовому масиві «Сонячна Долина» Новоселицького району.

2. Затвердити:
2.1. Програму проведення Змагань, що додається;
2.2. Склад організаційного комітету та Головної суддівської колегії Змагань, що додаються.

3. Обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (Коновалова Г.М.) надати методичну допомогу районним позашкільним закладам освіти для участі у Змаганнях.

4. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад відрядити збірні команди для участі у Змаганнях.

5. Покласти на керівників команд відповідальність за збереження життя і здоров’я учасників під час Змагань та переїзду, провести інструктаж з питань безпеки життєдіяльності та забезпечити його виконання.

6. Відрядити з 18 по 25 березня 2013 року членів Головної суддівської колегії для підготовки змагальних арен та проведення змагань.

7. Витрати на організацію і проведення Змагань провести за рахунок кошторису ОЦТКЕУМ.

8. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Л.Тарангул.

Директор Департаменту М. Бауер

Додаток: nakaz-donms-p_dsn_zhnik-2013.doc [ b] (cкачувань: 17)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад