Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 30.11.2012 р. №427

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 30.11.2012 р. №427


3-12-2012, 06:51. Разместил: Moderator
Про перевірку виконання рішення колегії Головного
управління освіти і науки облдержадміністрації
від 28.12.2011 № 4/1 «Про наслідки перевірки
стану виконання відділом освіти Заставнівської
райдержадміністрації делегованих повноважень в галузі освіти»

На виконання плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на 2012 рік, рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2011 № 4/1 «Про наслідки перевірки стану виконання відділом освіти Заставнівської райдержадміністрації делегованих повноважень в галузі освіти», затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 30.12.2012 №729.

НАКАЗУЮ:

1. Здійснити перевірку виконання рішення колегії Головного управління освіти і науки від 28.12.2011 № 4/1 «Про наслідки перевірки стану виконання відділом освіти Заставнівської райдержадміністрації делегованих повноважень в галузі освіти» 11-13 грудня 2012 року.

2. Призначити керівником перевірки начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Куриша Г.М.

3. Затвердити:
3.1. Список закладів освіти Заставнівського району – об’єктів перевірки, що додається.
3.2. Список відповідальних працівників, які залучені до проведення перевірки, що додається.
3.3. Пам’ятки-плани перевірки, що додаються.

4. Відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти (Бабин Е.П.) здійснити перевірку контролю і керівництва та стану навчально-виховної роботи у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.

5. Групі моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області (Прінько С.І.):
5.1. Підготувати варіанти завдань для проведення контрольних замірів навчальних досягнень учнів – до 10.12.2012;
5.2. Здійснити належне технічне комп’ютерне забезпечення виконання завдань, з предметів інваріантної складової робочих навчальних планів, контрольних замірів навчальних досягнень учнів;
5.3. Провести контрольні заміри навчальних досягнень учнів 4, 9, 10, 11-их класів з базових предметів у тестовій формі на 2, 3, 4, 5 уроках, не більше одного заміру для одного класу протягом дня, з оформленням відповідного протоколу.

6. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.) здійснити перевірку організації методичної роботи, стану навчально-методичного забезпечення викладання базових предметів.

7. Призначити відповідальною за підготовку підсумкових таблиць з базових предметів та узагальнюючих таблиць провідного фахівця з ЗНО та тестових технологій Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Якименко Л.В.

8. Призначити відповідальними за організацію транспортного забезпечення:
8.1. Директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Біляніна Г.І.
8.2. Начальника Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Прінько С.І.
8.3. Головного спеціаліста відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства управління сім'ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Немеша В.В.

9. Виконуючому обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської райдержадміністрації Матейчук М.Г.:
9.1. Забезпечити належні умови роботи відповідальним працівникам під час проведення перевірки у відділі освіти, молоді та спорту Заставнівської райдержадміністрації, райметокабінеті, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах.
9.2. Подати керівнику перевірки Куришу Г.М. (каб.405) 03.12.2012 до 16.00:
9.2.1. Розклади уроків ЗНЗ, де будуть проводитися контрольні заміри.
9.2.2. Списки учнів 9-11 класів ЗНЗ, де будуть проводитися контрольні заміри, за встановленою формою (№ з/п, назва навчального закладу, клас, прізвище, ім'я, по батькові).
9.2.3. Інформацію про стан комп’ютерного забезпечення ЗНЗ, де будуть проводитися контрольні заміри, за встановленою формою (№ з/п, назва ЗНЗ, кількість комп’ютерних класів, кількість комп’ютерів, які одночасно підключаються до Інтернету, швидкість Інтернет-зв'язку (Кбіт/с), e-mail).
10. Відповідальним працівникам:
10.1. Записати наслідки перевірки з конкретними пропозиціями у контрольно-візитаційні книги відвіданих навчальних закладів.
10.2. Подати узагальнені матеріали керівнику перевірки – начальнику управління освіти і науки Куришу Г.М. – до 17.12.2012.

11. Інформацію про результати перевірки розглянути на колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 26 грудня 2012 року.

12. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В. о. директора Департаменту Л.М.Тарангул
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад