Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА 10.02.2011 №60

Наказ ГУОН ОДА 10.02.2011 №60


14-02-2011, 09:38. Разместил: Moderator
Про проведення VI Всеукраїнського
конкурсу експериментально-дослідницьких
робіт з природознавства "Юний дослідник"

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 18.01.2011 № 37 «Про затвердження Плану міжнародних і всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 27.12.2010 № 1/9-936 «Про проведення VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», з метою виявлення і всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності

НАКАЗУЮ:

1. Провести 23 березня 2011 року І етап (відбірковий) Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», відповідно до Умов проведення VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

2. Затвердити склад обласного оргкомітету VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», що додається.

3. Комунальному закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» (директор Головченко Л.Ю.):
3.1. Довести до відома начальників відділів освіти райдержадміністрацій, Новодністровської міської ради, управлінь освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації Умови проведення VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».
3.2. Надати методичну допомогу учасникам VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в підготовці і проведенні заходу.

4. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, управлінню освіти Кельменецької райдержадміністрації, рекомендувати начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад забезпечити участь в заході учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів області віком від 9 до 11 років включно.

5. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника– начальника управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Швеця А.Ф.

Начальник Головного управління М.Бауер

nak_60.doc [112 Kb] (cкачувань: 40)скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад