Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 16.10.2012 р. № 239

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 16.10.2012 р. № 239


19-10-2012, 09:29. Разместил: Moderator
Про надання методичної допомоги
педагогічним працівникам
з питань інклюзивного навчання в
закладах освіти області

На виконання доручення директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 03.04.2012
№ 01-44/886 «Про стан запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах області», планів роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та з метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань інклюзивного навчання

НАКАЗУЮ:

1. З 12 листопада по 7 грудня 2012 року надати методичну допомогу педагогічним працівникам закладів області з питань інклюзивного навчання.

2. Затвердити:
2.1.Списковий склад робочих груп щодо надання методичної допомоги з питань інклюзивного навчання, що додається.
2.2.Графік надання методичної допомоги з питань інклюзивного навчання, що додається.
2.3.План – пам’ятку надання методичної допомоги з питань інклюзивного навчання, що додається.

3. Призначити керівником робочих груп з питань надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань інклюзивного навчання заступника директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-методичної роботи Богачик Т. С.

4.Керівникам робочих груп узагальнені матеріали подати заступнику директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково - методичної роботи Богачик Т. С. до 14 грудня 2012 року.

5.Начальникам управлінь освіти Чернівецької міської ради, Глибоцької, Кельменецької, Новоселицької, Сторожинецької райдержадміністрацій, відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради, відділів освіти райдержадміністрацій забезпечити належні умови для діяльності робочих груп.

6.Транспортне забезпечення протягом усього терміну надання методичної допомоги з питань інклюзивного навчання покласти на Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.).

7. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Куриша Г. М.


В.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Л.М.Тарангул

Додаток: nakaz-pro-nadannya-metodichnoyi-dopomogi.doc [ b] (cкачувань: 70)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад