Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 08.10.2012 р. №193

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 08.10.2012 р. №193


15-10-2012, 08:30. Разместил: Moderator
Про проведення обласного
семінару-практикуму керівників
гуртків декоративно-ужиткового
та образотворчого мистецтва


Відповідно до плану роботи Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» на 2012 рік та з метою підвищення професійного рівня керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

НАКАЗУЮ:

1. Провести 27 листопада 2012 року на базі Сокирянського районного центру творчості дітей та юнацтва обласний семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва мистецтва «Шляхи підвищення рівня розвитку особистості засобами позашкільної освіти в гуртках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва».
2. Затвердити план проведення обласного семінару-практикуму керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Шляхи підвищення рівня розвитку особистості засобами позашкільної освіти в гуртках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва», що додається.

3. Чернівецькому обласному центру естетичного виховання "Юність Буковини" здійснити організаційно-методичне забезпечення семінару-практикуму.

4. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом міських рад та райдержадміністрацій забезпечити участь у семінарі-практикумі двох керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

5. Розмістити наказ на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою .


В.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Л.Тарангул

План проведення: plan-provedennya.doc [ b] (cкачувань: 54)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад