Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 10.10.2012 р. №205

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 10.10.2012 р. №205


12-10-2012, 09:06. Разместил: Moderator
Про проведення обласного
конкурсу «Байт» на кращу
комп’ютерну програму серед
учнів загальноосвітніх та
позашкільних навчальних
закладів

Керуючись Положенням обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 31.10.2011 №554, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області від 22.11.2011 за №74/2322 та з метою виявлення обдарованих дітей і сприяння інтересу учнів до поглибленого вивчення комп’ютерних наук

НАКАЗУЮ:

1. Провести обласний конкурс “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів 31 жовтня 2012 року відповідно до вищезазначеного Положення.

2. Затвердити:
2.1. Склад організаційного комітету обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що додається.
2.2. Склад журі обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що додається.
3. Чернівецькому обласному центру науково-технічної творчості учнівської молоді здійснити організаційно-методичне забезпечення обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

4. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, управлінню освіти Кельменецької, Сторожинецької, Глибоцької райдержадміністрацій, рекомендувати начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад забезпечити участь дітей та молоді у обласному конкурсі.

5. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


В.о. директора Департаменту Л. Тарангул

Додаток: nakaz-bajt-2012.doc [ b] (cкачувань: 101)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад