Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 19.09.2012 р. №114

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 19.09.2012 р. №114


24-09-2012, 08:52. Разместил: Moderator
Про проведення обласного етапу
Всеукраїнського конкурсу обдарованої молоді
та її наставників - «Первоцвіт»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.09.2012 № 1/9-623 «Про Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників - «Первоцвіт»» та з метою поширення сучасного образу української школи та її ролі в державі


НАКАЗУЮ:

1. Провести з 29 жовтня по 20 листопада 2012 року обласний етап Всеукраїнського конкурсу обдарованої молоді та її наставників - «Первоцвіт» серед освітніх, позашкільних, методичних та управлінських установ і закладів освіти, які плекають обдаровану молодь сіл України за двома напрямами: «Школа – обдарованій дитині» та «Обдарована дитина – рідному краю» відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Первоцвіт».

2. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад забезпечити подання конкурсних робіт на участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Первоцвіт» до науково-методичного центру безперервної педагогічної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області до 5 листопада 2012 року ( каб. 25).

3. Затвердити склад журі ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – «Первоцвіт», що додається.

4. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області подати конкурсні роботи на участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу до Державної науково-педагогічної бібліотеки ім. В. О. Сухомлинського НАПН України.

5. Розмістити наказ на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в.о. начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Пономаренко О.М.В.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Л.М. Тарангул


Додатки: pervotsvit.doc [ b] (cкачувань: 68), sklad-zhur_-1.doc [ b] (cкачувань: 34)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад