Главная > Накази > Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 13.09.2012 р. №92

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 13.09.2012 р. №92


17-09-2012, 10:55. Разместил: Moderator
Про участь збірної команди
Чернівецької області у VIІ Кубку
зі спортивного туризму серед
працівників освіти і науки України

Відповідно до галузевої Угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Центральним Комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2011 – 2015 роки, керуючись Положенням про проведення змагань на Кубки ЦК Профспілки працівників освіти і науки України зі спортивного туризму на 2012 рік та з метою розвитку спортивного туризму серед працівників освіти і науки Чернівецької області

НАКАЗУЮ:

1. Обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (Коновалова Г.М.) спільно з Чернівецькою обласною організацією профспілки працівників освіти і науки (Дудчак В.В.) (за згодою) сформувати команду педагогічних працівників області для участі у VIІ Кубку зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки України.

2. Відрядити делегацію Чернівецької області з 25 по 30 вересня 2012 року в с. Вороб’ївка Немирівського району Вінницької області для участі у VIІ Кубку зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки України.

3. Затвердити склад делегації збірної команди Чернівецької області, що додається.

4. Представником команди призначити заступника директора з навчально-виховної роботи обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівського молоді – Іващенка Ігоря Геннадійовича.

5. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад забезпечити участь педагогічних працівників у Кубку згідно списку.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділу фахової освіти, ліцензування та акредитації Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Пономаренко О.М.

В.о. директора Департаменту Л. Тарангул

Додаток: nakaz-don-pedagog-ukr.docx [ b] (cкачувань: 23)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад