Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 12.03.2012р. №167

Наказ ГУОН ОДА від 12.03.2012р. №167


21-03-2012, 18:22. Разместил: Moderator
Про відрядження та склад команд
учнів-членів Буковинської Малої
академії наук учнівської молоді
для участі у III етапі
Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт
у 2011/2012 навчальному році


На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.12.2011 №1507 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011/2012 навчальному році”, наказу Головного управління освіти і науки від 20.02.2012 № 105 “Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у 2011/2012 навчальному році”

Н А К А З У Ю :

1. Відрядити до м. Києва команди учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України згідно з визначеними термінами ( список учнів та графік проведення додаються).

2. Призначити керівниками команд учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді:
2.1. Відділення математики, економіки, фізики і астрономії – Сумарюка Михайла Ілліча, доцента ЧНУ імені Ю. Федьковича, викладача Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
2.2. Відділення комп’ютерних наук – Прокопця Петра Георгійовича, методиста фізико-математичного та науково-технічного відділення Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
2.3. Відділення наук про Землю – Костащука Івана Івановича, доцента кафедри географії України та регіоналістики ЧНУ імені Ю. Федьковича, керівника відділення Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, Коновалову Ганну Миколаївну, завідуючу навчально-організаційним відділом Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
2.4. Відділення історії – Коновалову Ганну Миколаївну, завідуючу навчально-організаційним відділом Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
2.5. Відділення екології та аграрних наук – Федоряк Марію Михайлівну, доктора біологічних наук, доцента кафедри екології та біомоніторингу ЧНУ імені Ю.Федьковича, керівника відділення Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
2.6. Відділення хімії та біології – Дудник Тетяну Валентинівну, методиста відділення хімії та біології Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
2.7. Відділення філології та мистецтвознавства – Липованчук Наталію Степанівну, методиста відділення філології та мистецтвознавства Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

3. Відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей у дорозі та під час перебування у м. Києві покласти на керівників команд Сумарюка М. І., Костащука І. І., Прокопця П. Г., Дудник Т.В., Федоряк М.М., КоноваловуГ.М., Липованчук Н.С.

4.Керівникам команд, вище зазначених, оформити відповідні документи та отримати дозвіл на перевезення організованих груп дітей у Головному управлінні освіти і науки облдержадміністрації не пізніше, як за три дні до від’їзду.

5.Оплату витрат на відрядження керівників команд, які супроводжують учнів, проїзд та харчування дітей у дорозі віднести за рахунок Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

6.Відділу економіки та соціального розвитку (Петихачна Ф. М.) профінансувати витрати на відрядження керівників команд, які супроводжують учнів, проїзд та харчування дітей у дорозі в межах коштів, передбачених у кошторисах доходів і видатків Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

7.Наказ розмістити на сайтах Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

8.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Головного управління – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М.Тарангул.


Начальник Головного управління
освіти і науки облдержадміністрації М. Бауер

Додаток: 167.doc [86 Kb] (cкачувань: 45) nakaz-vidryadzhennya-bmanum.doc [294 Kb] (cкачувань: 36)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад