Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 02.03.2012р. №139

Наказ ГУОН ОДА від 02.03.2012р. №139


7-03-2012, 10:39. Разместил: Moderator
Про підсумки обласного етапу
Чемпіонату України
зі спортивних туристських
походів та конкурсу на кращу
туристсько-краєзнавчу експедицію
серед учнівської та
студентської молоді за
2011 рік

Відповідно до Положення про Чемпіонат України з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді, затвердженого листом Міністерства освіти і науки України від 11.10.2006 № 1/9-633, листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.06.2011 № 1/9-425 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу туристсько-краєзнавчих експедицій „Мій рідний край” та плану роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації на 2012 рік, Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів обласний етап Чемпіонату України з туристських спортивних походів та туристсько-краєзнавчих експедицій, здійснених у 2010/2011 навчальному році.
На обласний етап були представлені звіти про пішохідні, водні та велосипедні туристські походи різних ступенів та категорій складності. За рахунок обласного наметового табору керівники туристсько-краєзнавчих гуртків області організували і провели 15 походів. 13 звітів, представлених на обласний етап, написані керівниками гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ про походи, які проведені за рахунок районного табору “Райдуга” та три – за рахунок обласного наметового табору. Керівники гуртків центру дитячо-юнацької творчості м. Чернівців представили три звіти.
Більшість звітних подорожей проводилися Українськими Карпатами, на річках Прут, Черемош та Дністер. Маршрути велосипедних походів пролягали територією Чернівецької та Тернопільської областей, один похід був проведений територією Румунії. Кращі звіти про походи за змістом та оформленням відповідно вимог Положення виконали керівники гуртків Глибоцького, Сторожинецького, Путильського районів та м. Чернівців.
Не представили звіти і не брали участі у обласному етапі представники м. Новодністровськ. Звіт Новоселицького району не відповідав вимогам Положення про Чемпіонат.
На обласний тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» були представлені звіти про пішохідні туристсько-краєзнавчі експедиції ІІ – ІІІ ступеня та І категорій складності. Керівники туристсько-краєзнавчих гуртків Новоселицького центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Вижницького, Заставнівського, Сокирянського, Хотинського районних позашкільних закладів та Чернівецького ЦДЮТ організували і провели 6 краєзнавчих експедицій. Представники інших районів та м. Новодністровськ не брали участі в обласному турі.

На підставі вищевикладеного

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити протоколи суддівства обласного етапу Чемпіонату України з спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді за 2010/2011 н.р. та обласного етапу Конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію, що додаються.

2. Нагородити грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації
2.1. За І місце у Чемпіонаті туристські групи:
Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості за пішохідний похід ІІІ ступеня складності «Центральними Горганами» (керівник Кіс О.В.);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за пішохідний похід І категорії складності «Українськими Карпатами» (керівник Меленко О.В.);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за пішохідний похід ІІ категорії складності «Українськими Карпатами» (керівник Щур Р.В.);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за водний похід ІІІ ступеня складності річкою Прут (керівник Лупуляк С.В.) (похід проводився за рахунок обласного наметового табору);
Центру дитячої та юнацької творчості м. Чернівців за водний похід І категорії складності річкою Прут (керівник Костюк К.О.);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за водний похід ІІ категорії складності річкою Черемош (керівник Щур Р.В.) (похід проводився за рахунок обласного наметового табору);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за водний похід ІІІ категорії складності річкою Чорний Черемош-Черемош-Прут (керівник Іващенко І.Г.)
Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості за велосипедний похід ІІІ ступеня складності Чернівецькою областю (керівник Кіс О.В.);
2.2. За ІІ місце у Чемпіонаті туристські групи:
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за пішохідний похід ІІІ ступеня складності „Українськими Карпатами” (керівник Репчук О.П.)
Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості за пішохідний похід І категорії складності „Українськими Карпатами” (керівник Штефура О.П.) (похід проводився за рахунок обласного наметового табору);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за водний похід І категорії складності по річці Прут (керівник Лупу ляк С.В.);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за водний похід ІІ категорії складності по річці Південний Буг (керівник Єромасов В.І.);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за велосипедний похід ІІ категорії складності Чернівецькою та Тернопільською областями (керівник Сандул Д.В.).
2.3. За ІІІ місце у Чемпіонаті туристські групи:
Хотинського будинку дітей та учнівської молоді за пішохідний похід ІІІ ступеня складності „Буковинськими Карпати” (керівник Семенюк В.В.);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за пішохідний похід І категорії складності „Буковинськими Карпатами” (керівник Чоботар О.В.);
Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за велосипедний похід ІІІ ступеня складності Чернівецькою областю (керівник Бойко М.К.).
2.4. За І місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» туристську групу:
Заставнівського Будинку дитячої та юнацької творчості за краєзнавчу експедицію (пішохідний похід ІІІ ступеня складності) «Передгірська Сторожинеччина» (керівник Ластюк В.Д.).
2.5. За ІІ місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край» туристську групу:
Новоселицького центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за краєзнавчу експедицію (пішохідний похід ІІІ ступеня складності) «Пам’ятними місцями рідного краю» (керівник Мойсей Р.В.).

3. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, управлінням освіти Глибоцької, Кельменецької та Сторожинецької райдержадміністрацій, рекомендувати начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад до 01.05.2012:
3.1. Розглянути можливість проведення навчальними закладами ступеневих та категорійних походів та краєзнавчих експедицій з учнівською молоддю, забезпечити проведення туристських спортивних походів та краєзнавчих експедицій протягом літніх канікул 2012 року.
3.2. Зобов’язати керівників походів учнівських груп за 20 днів до виходу на маршрут реєструвати заплановані походи в маршрутно-кваліфікаційній комісії закладів освіти області при обласному центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (м. Чернівці, вул. Авангардна, 17).
3.3. Представити звіти про походи та експедиції на обласний етап Чемпіонату України з туристських спортивних походів та конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу подорож серед учнівської та студентської молоді за 2011/2012 н.р.

4. Вказати на неучасть у обласному етапі Чемпіонату начальнику відділу освіти Новодністровської міської ради.

Обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді:
5.1. Направити звіти переможців обласного етапу в м. Київ для участі у Чемпіонаті України з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді за 2010/2011 н.р та конкурсі на кращу туристсько-краєзнавчу подорож.
5.2. Організувати проведення походів з учасниками наметового табору у 2012 році.
5.3. Надати методичну допомогу в організації і проведенні походів керівникам походів учнівських груп районів і міст області.

6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

7.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника– начальника управління змісту навчання та виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М.Тарангул


Начальник Головного управління М. Бауер

Додаток: 139.doc [390 Kb] (cкачувань: 26)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад