Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 02.03.2012р. №134

Наказ ГУОН ОДА від 02.03.2012р. №134


5-03-2012, 11:22. Разместил: Moderator
Про проведення Всеукраїнської
науково-практичної конференції
«Неперервна освіта: сучасний стан,
проблеми та перспективи розвитку»

На виконання Закону України від 17.01.2002 № 2984-ІІІ «Про вищу освіту», відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та з метою висвітлення науково-практичних результатів щодо стану, проблем та перспектив розвитку неперервної освіти педагогічних працівників

НАКАЗУЮ:

1. Провести 29. 03. 2012 Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Неперервна освіта: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку».

2. Затвердити:
2.1. Напрями роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції «Неперервна освіта: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку», що додаються.
2.2. Склад оргкомітету для проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Неперервна освіта: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку», що додається.

3. Оргкомітету до 07. 03. 2012 розробити та надіслати до вищих навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, відділів/управлінь освіти інформаційний лист щодо проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Неперервна освіта: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку».

4. Начальникам управлінь Глибоцької, Кельменецької, Сторожинецької райдержадміністрацій, відділів освіти райдержадміністрацій, керівникам загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів області рекомендувати начальнику управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад забезпечити участь педагогічних працівників у роботі науково-практичної конференції.

5. Наказ розмістити на сайтах Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М. Тарангул.

Начальник Головного управління М.Й. Бауер

Додаток: 134.doc [292.5 Kb] (cкачувань: 35)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад