Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 31.01.2012р. №56

Наказ ГУОН ОДА від 31.01.2012р. №56


27-02-2012, 17:44. Разместил: Moderator
Про затвердження Положення
про проведення обласного
конкурсу на кращу виховну
систему позашкільного
навчального закладу

Керуючись Типовим положенням про Головне управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, управління освіти і науки обласної, Севастопольської міської державної адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2000 №1326 (із змінами), з метою виявлення кращих позашкільних навчальних закладів області

НАКАЗУЮ:

1. Започаткувати з 2012 року проведення обласного конкурсу на кращу виховну систему позашкільного навчального закладу.

2. Затвердити Положення про проведення обласного конкурсу на кращу виховну систему позашкільного навчального закладу, що додається.

3. У 2012 році обласний конкурс на кращу виховну систему позашкільного навчального закладу провести з 12 березня по 27 квітня.

4. Головному спеціалісту сектору кадрової роботи та правового забезпечення Головного управління освіти і науки облдержадміністрації (Антонюк М.А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції в Чернівецькій області.

5. Цей наказ набуває чинності через 10 днів з дати його державної реєстрації, але не раніше дня його опублікування в засобах масової інформації.

6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та опублікувати в Чернівецькій обласній інформаційно-методичній газеті «Освіта Буковини».

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання та виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М.Тарангул.


Начальник
Головного управління
освіти і науки облдержадміністрації М.Й. БауерПогоджено

В.о.директора
Інституту післядипломної
педагогічної освіти Чернівецької області Т.С.Богачик

Положення додається: polozhennya.doc [69.5 Kb] (cкачувань: 105)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад