Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА 01.02.2011 №45

Наказ ГУОН ОДА 01.02.2011 №45


8-02-2011, 11:20. Разместил: Moderator
Про проведення Всеукраїнської
дитячої еколого-краєзнавчої
естафети «Малі річки – життя України»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 18.01.2011 № 37 «Про затвердження Плану міжнародних і всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21.12.2010 № 1/9-918 «Про проведення Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі річки – життя України», з метою залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості, дослідження стану місцевих річок і водойм України та проведення їх опису

НАКАЗУЮ:

1. Провести з 1 лютого по 30 жовтня 2011 року І етап Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі річки – життя України» (далі - Естафета), відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячу еколого-краєзнавчу естафету «Малі річки – життя України».

2. Затвердити склад обласного огркомітету Естафети, що додається.

3. Комунальному закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учніської молоді» (директор Головченко Л.Ю.):
3.1. Довести до відома начальників відділів освіти райдержадміністрацій, Новодністровської міської ради, управлінь освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації Положення про проведення Естафети.
3.2. Надати методичну допомогу учасникам Естафети в підготовці і проведенні заходу.

4. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, Новодністровської міської ради, управлінь освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації:
4.1. Сприяти залученню до участі в заході учнів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів області.

5. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника– начальника управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації А.Ф. Швеця.

Начальник Головного управління М. Бауер

nak_45.doc [110.5 Kb] (cкачувань: 37)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад