Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 06.02.2012р. №74

Наказ ГУОН ОДА від 06.02.2012р. №74


10-02-2012, 16:51. Разместил: Moderator
Про затвердження заходів щодо впровадження
Регіональної програми запобігання дитячій
бездоглядності та захисту прав дитини
в Чернівецькій області до 2016 року

На виконання рішення Чернівецької обласної ради від 24.12.2011 №136-8/11 «Про Регіональну програму запобігання дитячій бездоглядності та захисту прав дитини в Чернівецькій області до 2016 року» та з метою соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити заходи щодо подолання дитячої безпритульності і бездоглядності в навчальних закладах області до 2016 року, що додаються.

2. Начальникам управлінь освіти Чернівецької міської ради, Глибоцької, Кельменецької, Сторожинецької райдержадміністрацій, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, керівникам загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів:
2.1. Розробити відповідні заходи та забезпечити їх виконання.
2.2. Проаналізувати та розглянути у ІІ кварталі 2012 року на колегіях, педагогічних радах, нарадах питання щодо подолання дитячої безпритульності і бездоглядності та підвищити рівень персональної відповідальності керівників всіх ланок освіти за дотриманням законодавства з цих питань.

3. Відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації, сектору науки та координації вищих навчальних закладів, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, директорам навчальних закладів обласного підпорядкування інформувати про результати виконання наказу Головне управління освіти і науки (каб. 251) до 1 грудня щороку на електронну адресу s_prinko@ukr.net , olgango@gmail.com

4. Розмістити наказ на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М. Тарангул.


Начальник Головного управління М.Й. Бауер

Додаток: dodatok-do-nakazu-74.doc [67.5 Kb] (cкачувань: 125)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад