Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 31.01.2012 №62

Наказ ГУОН ОДА від 31.01.2012 №62


1-02-2012, 15:51. Разместил: Moderator
Про організаційно-практичне
забезпечення підготовки і проведення обласного етапу
Міжнародного конкурсу з українознавства

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про Міжнародний конкурс з українознавства» від 10.02.2011 №122 та з метою залучення учнівської молоді до пізнання України через індивідуально-пошукові форми, пропаганди сучасних досягнень науки про Україну та український народ; виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, любові та поваги до держави, історії, традицій, культури українського народу в ЗНЗ області

НАКАЗУЮ:

1 Провести обласний етап Міжнародного конкурсу з українознавства 11 лютого 2012 року відповідно до положення про Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.02.2007 №91.

2. Затвердити:
2.1. Склад оргкомітету обласного етапу Міжнародного конкурсу з українознавства, що додається.
2.2. Склад фахового журі, апеляційної комісії та експерта – консультанта обласного етапу Міжнародного конкурсу з українознавства, що додається.

3. Відповідальність за підбір та складання завдань обласного етапу Міжнародного конкурсу з українознавства покласти на оргкомітет.

4. Начальникам управлінь освіти Глибоцької, Кельменецької, Сторожинецької райдержадміністрацій, рекомендувати відділу освіти Новодністровської та управлінню освіти Чернівецької міських рад:
4.1. Забезпечити участь команд школярів та членів журі в обласному етапі Міжнародного конкурсу з українознавства.

5. Начальнику управління освіти Чернівецької міської ради В.С.Малишевській рекомендувати забезпечити належні умови для проведення обласного Міжнародного конкурсу з українознавства на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею №4.

6. Начальнику відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації Головного управління освіти і науки облдержадміністрації О.М. Пономаренко забезпечити проживання та харчування учасників конкурсу на базі ПТНЗ № 8.

7. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
7.1. Забезпечити належний організаційний та науково-методичний супровід проведення обласного етапу Міжнародного конкурсу з українознавства.
7.2. Призначити відповідальним за організацію харчування учасників обласного етапу Міжнародного конкурсу – І.В. Семенюка, методиста правознавства Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

8. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки Л.М. Тарангул.


Начальник Головного управління освіти
і науки обласної державної адміністрації М.Й.Бауер

Додаток: dodatok-do-nakazu-62.doc [40 Kb] (cкачувань: 56)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад