Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 25.01.2012р. №43

Наказ ГУОН ОДА від 25.01.2012р. №43


27-01-2012, 09:41. Разместил: Moderator
Про участь збірних команд
області з видів спорту
в ІУ Спортивних іграх
школярів України 2012 рокуВідповідно до законів України «Про освіту», «Про фізичну культуру і спорт», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.12.2011 № 1556 “Про затвердження календарного плану спортивно-масових заходів Комітету з фізичного виховання та спорту на 2012 рік”, “Положення про ІУ Спортивні ігри школярів України 2012 року”, на виконання Регіональної програми Чернівецької обласної ради розвитку фізичної культури та спорту на період з 2007-2012 роки, затвердженою рішенням від 15.07.2007 № 245 та з метою подальшого залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом

НАКАЗУЮ :

1. Збірним командам школярів області з видів спорту взяти участь протягом березня-травня 2012 року в ІУ Спортивних іграх школярів України (далі - ІУ СІШУ).

2. Затвердити:
2.1. оргкомітет з підготовки та участі збірних команд області з видів спорту в ІУ СІШУ, що додається.
2.2. заходи з підготовки та участі збірних команд області з видів спорту в ІУ СІШУ, що додаються.
2.3. список старших тренерів збірних команд області з видів спорту для участі в ІУ СІШУ, що додається.

3. Чернівецькому обласному управлінню Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (Жукотинський К.К.) своєчасно надавати Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі:
3.1. допомогу в комплектації та якісній підготовці членів збірних команд області з видів спорту до участі в ІУ СІШУ.
3.2. виклики для участі збірних команд області з видів спорту та інформацію про зміни в термінах та місцях проведення ІУ СІШУ.

4. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, Новодністровської міської ради, управлінь освіти Чернівецької міської ради, Глибоцької, Кельменецької, Сторожинецької райдержадміністрацій створити належні умови для підготовки членів збірних команд області з видів спорту в ІУ СІШУ.

5. Відповідальність за проведення навчально-тренувальних зборів, придбання спортивної форми, підготовку та участь збірних команд області з видів спорту в ІУ СІШУ, використання бюджетних коштів в межах кошторису на вищезазначені змагання покласти на Чернівецьку обласну дитячо-юнацьку спортивну школу (Литвинчук В.В.).

6. Начальнику відділу економіки та соціального розвитку Головного управління освіти і науки облдержадміністрації (Петихачна Ф.М.) забезпечити своєчасне фінансування витрат, пов’язаних з підготовкою та участю збірних команд області з видів спорту в ІУ СІШУ.

7. Цей наказ розмістити на інформаційному веб-сайті Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Швеця А.Ф.Начальник Головного управління
освіти і науки Чернівецької М.Й. Бауер

Додаток: dodotki-do-nakazu-iu-sishu.doc [27 Kb] (cкачувань: 30)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад