Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 05.12.11р. №653

Наказ ГУОН ОДА від 05.12.11р. №653


14-12-2011, 13:59. Разместил: Moderator
Про проведення обласного
конкурсу «Байт» на кращу
комп’ютерну програму серед
учнів загальноосвітніх та
позашкільних навчальних
закладів

Керуючись Положенням обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 31.10.2011 №554, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області від 22.11.2011 за №74/2322 та з метою виявлення обдарованої молоді і сприяння інтересу учнівської молоді до поглибленого вивчення комп’ютерних наук

НАКАЗУЮ:

1. Провести обласний конкурс “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів 23 грудня 2011 року відповідно до вищезазначеного Положення

2. Затвердити:
2.1. Склад організаційного комітету з проведення у 2011 році обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що додається.
2.2. Склад журі обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що додається.
2.3. Кошторис з проведення у 2011 році обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що додається.

3. Чернівецькому обласному центру науково-технічної творчості учнівської молоді здійснити організаційно-методичне забезпечення обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

4. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, управлінню освіти Кельменецької, Сторожинецької райдержадміністрації, рекомендувати начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад забезпечити участь дітей та молоді у обласному конкурсі.

5. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М. Тарангул.


Начальник Головного управління М. Бауер

Додаток: nakaz-guon-653.doc [67 Kb] (cкачувань: 40)скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад