Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 08.12.2011 № 668

Наказ ГУОН ОДА від 08.12.2011 № 668


12-12-2011, 18:12. Разместил: Moderator
Про підсумки обласної
виставки-конкурсу
«Галерея мистецтв» серед
загальноосвітніх, позашкільних,
професійно-технічних
навчальних закладів області

Відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та керуючись Положенням обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 22.09.2011 № 450 та зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області від 07.11.2011 за № 69/2317, з метою пошуку творчо обдарованої молоді та підтримки юних художників у їх творчій самореалізації, виховання загальної культури та розширення сфер духовних потреб шкільної молоді та з нагоди відзначення 390-ї річниці перемоги у Хотинській битві з 6 по 20 грудня 2011 року в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» проводилась обласна виставка-конкурс «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області у номінації «Образотворче мистецтво» (далі – Виставка-конкурс).
На Виставку-конкурс було представлено 225 робіт учасниками віком від 6 до 17 років з районів області, міст Новодністровська та Чернівців.
Журі Виставки-конкурсу відзначило високий виконавський та художній рівень представлених робіт. Проте, слід зауважити, що не всі райони дотримувались Положення Виставки-конкурсу (вибір композиції, естетичне оформлення, відповідність темі).
За результатами виставки-конкурсу найбільше призових місць отримали місто Чернівці (17), Вижницький (6), Глибоцький (5), Сокирянський (4), Новоселицький (4), Кіцманський (4) райони. Вихованка Хотинського будинку дитячої та учнівської молоді отримала почесне Гран-прі.
Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Ухвалу журі Виставки-конкурсу, що додається.

2. Чернівецькому обласному центру естетичного виховання «Юність Буковини»:
2.1. Врахувати рекомендації журі щодо організації та проведення наступної обласної Виставки-конкурсу.
2.2. Провести нагородження переможців Виставки-конкурсу 16 грудня 2011 року о 15.00 у приміщенні Чернівецького обласного краєзнавчого музею за адресою вул. О.Кобилянської, 28.

3. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, начальникам управлінь Кельменецької, Глибоцької та Сторожинецької райдержадміністрацій, рекомендувати начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад забезпечити присутність переможців Виставки-конкурсу на нагородженні.

4. Розмістити наказ на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.
Начальник Головного управління М.Бауер


Додаток: nakaz-668.doc [62 Kb] (cкачувань: 58)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад