Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА від 28.11.2011 № 632

Наказ ГУОН ОДА від 28.11.2011 № 632


29-11-2011, 09:15. Разместил: Moderator
Про проведення обласного семінару
методистів РМК/ММК, керівників
районних/міських методичних об’єднань
учителів інформатики“Розвиток творчих
здібностей на уроках інформатики”

На виконання плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації на 2011 рік, Інституту післядипломної педагогічної освіти на 2011 рік та з метою удосконалення форм і методів розвитку творчих здібностей школярів при викладанні інформатики у базовій та середній школі відповідно до вимог Державного стандарту

НАКАЗУЮ:

1. Провести 8 грудня 2011 року на базі Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району семінар з проблеми “Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики” за участю методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики.

2. Затвердити:
2.1. План проведення обласного семінару-практикуму методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики, що додається.
2.2. Склад учасників семінару-практикуму, що додається.

3. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, начальнику управління освіти Кельменецької райдержадміністрації, рекомендувати начальнику управління освіти Чернівецької та начальнику відділу освіти Новодністровської міських рад забезпечити участь педагогічних працівників у роботі семінару.

4. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М. Тарангул.

Начальник Головного управління М.Й. Бауер

Додаток: nakaz_632.doc [113 Kb] (cкачувань: 37)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад