Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА 01.11.2011 № 557

Наказ ГУОН ОДА 01.11.2011 № 557


9-11-2011, 13:41. Разместил: Moderator
Про проведення І та ІІ етапів
Всеукраїнського конкурсу майстерності
педагогічних працівників позашкільних
навчальних закладів «Джерело творчості»
в номінації «Директор позашкільного
навчального закладу»Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.09.2011р. № 1053 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у 2011/2012 навчальному році» та з метою підвищення ролі працівників позашкільних навчальних закладів у виконанні основних завдань, визначених Законом України «Про позашкільну освіту»,

Н А К А З У Ю:

1. Провести у грудні 2011 року І (районний, міський) етап та у січні-лютому 2012 року II (обласний) етап конкурсу в номінації «Директор позашкільного навчального закладу».

2. Для проведення I та II етапів конкурсу управлінню освіти Чернівецької міської ради, управлінню освіти Кельменецької райдержадміністрації, відділам освіти Новодністровської міської ради та районних державних адміністрацій:
2.1. Створити оргкомітети, затвердити склад журі.
2.2. Довести Положення про конкурс до відома керівників позашкільних навчальних закладів, що додається.
2.3. Здійснити організаційні заходи щодо проведення I етапу конкурсу, забезпечити участь переможців (1 місце) у II (обласному) етапі.

3. Журі І етапу конкурсу забезпечити надходження конкурсних матеріалів до журі II (обласного) етапу до 20 січня 2012 року за адресою: м. Чернівці, вул. І. Франка, 20, науково-методичний центр виховної роботи ІППО ЧО.

4. Журі II (обласного) етапу упродовж січня-лютого розглянути конкурсні матеріали учасників конкурсу, визначити переможців (1 перше, 2 других, 3 третіх місця), передбачити їх нагородження дипломами 1, 2, 3 ступенів та цінними подарунками.

5. Відділу економіки та соціального розвитку Головного управління освіти і науки облдержадміністрації (Петихачна Ф.М ) передбачити кошти для нагородження переможців обласного етапу конкурсу.

6. Направити конкурсні матеріали переможців обласного етапу конкурсу до журі III етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності працівників позашкільних навчальних закладів до 15 квітня 2012 року.

7. Наказ розмістити на веб-сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання та виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.
Начальник Головного управління М. Бауер

Додаток: nakaz-guon-557.doc [62.5 Kb] (cкачувань: 19)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад