Главная > Накази > Наказ ДОН від 27.02.2015 № 93

Наказ ДОН від 27.02.2015 № 93


27-02-2015, 15:52. Разместил: Anatoly
Про підсумки проведення обласного 
науково-практичного семінару для 
вчителів курсу «Фінансова грамотність» 
з проблеми ««Фінансова грамотність»: 
інтерактивні методики викладання»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 20.01.2015 №27 «Про проведення обласного науково-практичного семінару для вчителів курсу «Фінансова грамотність» з проблеми ««Фінансова грамотність»: інтерактивні методики викладання» 05 лютого 2015 на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» проведено обласний науково-практичний семінар для вчителів курсу «Фінансова грамотність» з питань викладання курсу та використання інтерактивних методів навчання.
План роботи науково-практичного семінару виконано у повному обсязі.
У роботі обласного науково-практичного семінару взяли участь Наталія Іванівна Забуга, завідувач сектору науково-методичного забезпечення природничо-математичної та технічної освіти відділення науково-методичного забезпечення загальної середньої освіти ІІТЗО МОНУ; Світлана Сильвестрівна Тодорюк, заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації; Тамара Степанівна Богачик, заступник з науково-методичної роботи директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Неля Романівна Бабич, начальник відділу економічної роботи та грошово-кредитних відносин НБУ в Чернівецькій області.; Ганна Анатоліївна Московчук, начальник відділу спеціальних пенсій Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області; вчителі, що викладають курс «Фінансова грамотність» у навчальних закладах області.
У рамках обласного науково-практичного семінару висвітлено стан та перспективи реалізації Всеукраїнської дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес» у навчальних закладах України та Чернівецької області. 
Представлено матеріали до викладання навчальних тем: «Пенсійні заощадження», «Платіжні картки, банкомати і грошові перекази». Обговорено навчально-методичне забезпечення викладання цього курсу та презентовано інтерактивний мультимедійний (електронний) навчальний посібник для учнів. 
Учасників семінару ознайомлено з досвідом роботи Олени Миколаївни Олянич, вчителя курсу «Фінансова грамотність» Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради «Мої творчі знахідки» щодо організації позакласної роботи із цього курсу та долучення учнів до різноманітних економічних конкурсів та проектів. 
У ході роботи семінару Любов Іванівною Чернегою, вчителем курсу «Фінансова грамотність» Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Чернівецької міської ради проведено ділову гру «Відкриття світу фінансів через інтерактивні методи навчання», в якій продемонстровано різноманітні методики до теми «Заощадження та інвестиції», а також показано можливість використання методичних матеріалів розміщених на сайті Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II).
За результатами науково-практичного семінару ухвалено резолюцію із розробленими пропозиціями Міністерству освіти і науки України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, а також рекомендаціями відділам (управлінь) освіти райдержадміністрацій/міських рад, районним/міським методичним кабінетам і вчителям, які викладають курс «Фінансова грамотність». 
У зв’язку з вищезазначеним 

НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити резолюцію із пропозиціями та рекомендаціями обласного науково-практичного семінару для вчителів курсу «Фінансова грамотність» з проблеми ««Фінансова грамотність»: інтерактивні методики викладання», що додається.
2. Відзначити роботу щодо успішного проведення обласного науково-практичного семінару для вчителів курсу «Фінансова грамотність» та оголосити подяку Департаменту освіти і науки облдержадміністрації:
- Олянич Олені Миколаївні, вчителю курсу «Фінансова грамотність» Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради;
- Чернезі Любові Іванівні, вчителю курсу «Фінансова грамотність» Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Чернівецької міської ради.
3. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації С.С.Тодорюк.
 
Директор Департаменту 
освіти і науки                                                                                                  О.М.Палійчук

Додаток додається: gramotnst11111.doc [81 Kb] (cкачувань: 15)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад