Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА 01.04.2011 №170

Наказ ГУОН ОДА 01.04.2011 №170


4-04-2011, 13:56. Разместил: Moderator
Про проведення конкурсу
на заміщення вакантної посади
директора Глибоцького
професійного ліцею

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 №777 «Про проведення конкурсного відбору керівників державних суб’єктів господарювання», наказами Міністерства освіти і науки України від 17.02.2010 №119 «Про затвердження рекомендацій щодо призначення та звільнення керівників державних професійно-технічних навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти, підпорядкованих МОН», від 28.09.2010 №460-К «Про звільнення директорів навчальних закладів та установи професійно-технічної освіти Чернівецької області», на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 01.11.2010 №3.3/9-1155

НАКАЗУЮ:

1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади директора Глибоцького професійного ліцею.

2. Затвердити склад конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Глибоцького професійного ліцею, що додається.

3. Конкурсній комісії на заміщення вищезазначеної вакантної посади:
3.1. До 31.03.2011 розмістити на сайті Головного управління та оприлюднити оголошення через засоби масової інформації («Буковинське Віче», «Чернівці», «Новий день»)такого змісту:
« Головне управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Глибоцького професійного ліцею.
До участі в конкурсі допускаються особи, які мають вищу освіту стаж педагогічної або керівної роботи не менше 5-ти років.
Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають брати участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі на ім’я начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації;
- особовий листок з обліку кадрів, автобіографію;
- копію паспорта громадянина України;
- копії документів про освіту;
- копію трудової книжки;
- довідку про стан здоров’я;
- довідку про відсутність судимості;
- ідентифікаційний код;
- рекомендації та інші документи на розсуд претендента.
Термін подання заяв – протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. Документи приймаються за адресою 58010, м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, каб. 458 (сектор кадрової роботи та правового забезпечення ГУОН), тел. 55-26-57».
3.2. Приймати, реєструвати та перевіряти на відповідність вимогам оголошення документи, подані претендентами на участь у конкурсі.
3.3. У двотижневий термін після закінчення терміну подання заяв вивчити відповідність матеріалів, поданих претендентами на участь у конкурсі, вимогам для заміщення вакантних посад.
3.4. Ухвалити рішення про допуск претендентів до конкурсного відбору або відхилення їх кандидатур.
3.5. Повідомити претендентів на участь у конкурсі про дату, час та місце проведення конкурсу.
3.6. Провести конкурс на заміщення вищезазначеної вакантної посади та визначити його переможця.
3.7. Забезпечити відкритість конкурсного відбору та за результатами оприлюднити інформацію на офіційному сайті Головного управління.
3.8. Після проведеного конкурсу оформити та подати на затвердження начальнику Головного управління протокол засідання конкурсної комісії.

4. Наказ розмітити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник Головного управління М. Бауер

dod.doc [39.5 Kb] (cкачувань: 20)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад