Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА 29.03.2011 №152

Наказ ГУОН ОДА 29.03.2011 №152


31-03-2011, 08:23. Разместил: Moderator
Про підсумки обласного
фестивалю-конкурсу "Рідна пісня"
серед загальноосвітніх, позашкільних,
професійно-технічних та вищих
навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації

Керуючись Положенням про проведення обласного фестивалю-конкурсу «Рідна пісня» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 03.12.2008 №468 та зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області від 25.12.2008 № 98/2053 та на виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення обласного фестивалю-конкурсу «Рідна пісня» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації» від 10.02.2011 №59 5-6 березня 2011 року в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» проходив обласний фестиваль-конкурс „Рідна пісня” серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

У фестивалі-конкурсі взяли участь 190 учасників (64 солісти та 16 вокальних ансамблів). Загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади області представили 43 конкурсанти, вищі навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації – 25 конкурсантів, професійно-технічні навчальні заклади – 12 конкурсантів.

Вік учасників від 10 до 24 років.

Фестиваль-конкурс проходив у два тури. У першому (відбірковому) турі взяли участь 80 солістів та вокальних ансамблів, у другому турі – 55 солістів та вокальних ансамблів.

Високий рівень підготовки до фестивалю-конкурсу продемонстрували учасники від загальноосвітніх, позашкільних та вищих навчальних закладів області та міста Чернівців.

У рамках фестивалю-конкурсу відбувся круглий стіл за участю членів журі та керівників вокальних гуртків і студій області, де обговорювалися форми і методи удосконалення роботи педагогів з обдарованими дітьми та молоддю.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Ухвалу журі обласного фестивалю-конкурсу, що додається.

2. Чернівецькому обласному центру естетичного виховання “Юність Буковини” врахувати рекомендації журі щодо організації та проведення наступного обласного фестивалю-конкурсу.

3. Відзначити належну роботу з організації та підготовки талановитих дітей і молоді до фестивалю-конкурсу:
3.1. Відділів освіти Глибоцької, Заставнівської, Кіцманської, Новоселицької, Путильської, Сторожинецької, Сокирянської, Хотинської райдержадміністрацій, управління освіти Кельменецької райдержадміністрації та управління освіти Чернівецької міської ради.
3.2 Адміністрацій професійно-технічних навчальних закладів області: Чернівецького машинобудівного ліцею, Чернівецького професійного ліцею сфери послуг, Чернівецького професійно-технічного училища №8.
3.3. Адміністрацій Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, Буковинської державної фінансової академії, Буковинського державного медичного університету, Буковинського університету, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Новоселицького та Вашковецького медичних коледжів Буковинського державного медичного університету, Чернівецького коледжу дизайну та економіки, Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету.

4. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М. Тарангул.

Начальник Головного управління М.Бауер

nak_152.doc [37 Kb] (cкачувань: 40)dod_152.doc [92 Kb] (cкачувань: 36)скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад