Главная > Накази > Про проведення обласного огляду-конкурсу виховної роботи у літніх оздоровчих таборах

Про проведення обласного огляду-конкурсу виховної роботи у літніх оздоровчих таборах


23-04-2014, 16:44. Разместил: Anatoly
Про проведення обласного 
огляду-конкурсу виховної роботи
у літніх оздоровчих таборах 

Відповідно до п.3 наказу Головного управління освіти і науки від 28.02.2008 № 94 «Про проведення обласного огляду-конкурсу виховної роботи у літніх оздоровчих таборах», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області 24.03.2008 № 23/1978, з метою удосконалення виховної роботи у літніх оздоровчих таборах,

НАКАЗУЮ:

1. Провести в 2014 році обласний огляд-конкурс виховної роботи у літніх оздоровчих таборах з 02 червня по 30 серпня в таких номінаціях: стаціонарний табір, табір з денним перебуванням, дитяче наметове містечко, табір праці та відпочинку.
2. Затвердити:
2.1. Склад організаційного комітету з проведення обласного огляду-конкурсу виховної роботи у літніх оздоровчих таборах (далі-Оргкомітет), що додається.
2.2. Склад журі з проведення обласного огляду-конкурсу виховної роботи у літніх оздоровчих таборах, що додається.
3. Відповідальним працівникам відділів (управлінь) освіти за оздоровлення надати інформацію в Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області до 24.05.2014 р. (на електронну адресу p.star@i.ua) за формою, що додається.
4. Начальникам літніх оздоровчих таборів до 20 серпня 2014 року направити до оргкомітету (м. Чернівці, вул. Івана Франка 20, науково-методичний центр виховної роботи ІППО Чернівецької області) матеріали, передбачені Положенням про проведення обласного огляду-конкурсу виховної роботи у літніх оздоровчих таборах.
5. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.В.о директора Департаменту                                        О.В. Довганич  

Додаток додається: _oglyad_2014.doc [689 Kb] (cкачувань: 119)

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад