Главная > Накази > Наказ ГУОН ОДА 17.03.2011 №128

Наказ ГУОН ОДА 17.03.2011 №128


17-03-2011, 14:30. Разместил: Moderator
Про підсумки обласного форуму юних краєзнавців „До оберегів відродження” в межах руху учнівської молоді України „Моя земля – земля моїх батьків” і Всеукраїнської історико-географічної експедиції “Історія міст та сіл України”

Відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки, на підставі наказу управління освіти Чернівецької обласної державної адміністрації від 28.12.1999 №456 «Про проведення обласного форуму юних краєзнавців «До оберегів відродження» в межах руху учнівської молоді України «Моя земля – земля моїх батьків», зареєстрованого в Чернівецькому обласному управлінні юстиції 06.01.2000 №1/872, 26.02.2011 року відбувся XIX обласний форум юних краєзнавців «До оберегів відродження». У роботі шести секцій взяли участь представники всіх районів області, міст Новодністровська та Чернівців.
На форумі підведено підсумки пошукової та дослідницької роботи юних краєзнавців закладів освіти області за 2010 рік.

За результатами роботи форуму журі визначило переможців та лауреатів у кожній секції. Аналіз участі делегацій у роботі форуму представлено в довідці про проведення у таблиці результатів .
На підставі вищезазначеного

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:
1.1. Довідку про проведення обласного форуму юних краєзнавців «До оберегів відродження», що додається;
1.2. Зведену таблицю результатів форуму, що додається.

2. Нагородити:
2.1. Грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками переможців і лауреатів форуму (згідно з довідкою);
2.2. Оголосити подяку керівникам краєзнавчих та експедиційних загонів, що стали лауреатами і переможцями.

3. Обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провести координаційну та методичну роботу з відповідальними за туристсько-краєзнавчу роботу відділів (управлінь) освіти, колективів шкіл та позашкільних навчальних закладів області щодо своєчасного проведення районних, міських, обласних етапів Всеукраїнських краєзнавчих експедицій, конкурсів, конференцій.

4. Наказ про підсумки обласного форуму опублікувати в обласній інформаційно-методичній газеті «Освіта Буковини».

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Головного управління - начальника управління змісту навчання та виховання Тарангул Л. М.

Начальник Головного управління М. Бауер

nak__128.doc [261 Kb] (cкачувань: 37)
dod..doc [84.5 Kb] (cкачувань: 50)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад