» » » Наказ ГУОН ОДА від 15.02.2011 №77 "Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості"
Інформація
  • Переглядів: 2697
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-02-2011, 17:49
24-02-2011, 17:49

Наказ ГУОН ОДА від 15.02.2011 №77 "Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості"

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки ІІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу
учнівської творчості

На виконання статті 3 Указу Президента України від 22.03.2002 №284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді від 29.08.2003 №585/529/875 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської молоді», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09.09.2003 №779/8100, листа МОН України від 13.10.2010 № 1/9-715 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», спільного наказу Головного управління освіти і науки, управління культури і туризму, управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації від 17.10.2010 № 533/69/632 «Про проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» з 20 листопада до 10 січня проведена відповідна організаційно-методична робота в загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладах області.

Для участі в ІІІ етапі конкурсу були направлені творчі роботи з районів області та міст Чернівців і Новодністровська (39 творів у номінації «Література», 34 роботи – «Історія України і державотворення»).

Жодної роботи не надійшло від учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Журі розглянуло та оцінило подані на конкурс роботи і твори. На основі протоколів обласних журі,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості і нагородити:

1.1 дипломами І ступеня та цінними подарунками:
1.1.1 в номінації «Література»:
- Клим Каріну Тарасівну, ученицю 6 класу Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради;
- Бєлєньку Ірину В’ячеславівну, ученицю 11 класу Чернівецького ліцею № 2 Чернівецької міської ради;
- Кутейнікову Дарину Ярославівну, ученицю 9 класу Грубнянського ЗНЗ І-ІІІ ст. Сокирянського району;
- Баран Катерину Порфирівну, ученицю 7 класу Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району;
- Кульбабську Мар’яну Петрівну, ученицю 8 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Чернівецької міської ради.

1.1.2 в номінації «Історія України і державотворення»:

– Андрейчука Ярослава, учня 6(10) класу, Вижницької гімназії;
– Сенюка Іллю, учня 11 класу Опришенської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району;
– Російчук Галину Віталіївну, ученицю 11 класу Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
– Фочук Ольгу Василівну, ученицю 9 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Комолову Каріну Євгенівну, ученицю 9-Б класу Чернівецького ліцею № 1 Чернівецької міської ради.

1.2 дипломами ІІ ступеня:
– Бузей Аністасію Сергіївну, учницю 6 класу Білівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району;
– Кошман Христину Віталіївну, ученицю 7 класу Маршинецького НВК Новоселицького району;
– Карпенко Аліну, учницю 9 класу Котелевського НВК Новоселицького району;
– Березовську Олену Вікторівну, ученицю 10 класу Ленківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району;
– Хавруняка Михайла Васильовича, учня 10 класу Хотинського районного Будинку дітей та учнівської молоді;
– Тімаковського Михайла Олександровича, учня 10 класу Ленківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району.

1.3 дипломами ІІІ ступеня:
– Руснак Олександру Олександрівну, ученицю 9 класу Клішковецької гімназії Хотинського району;
– Томнюк Ангеліну Володимирівну, ученицю 10-А класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району;
– Мельника Станіслава Вікторовича, учня 8 класу Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради;
– Войчук Ірину Юріївну, ученицю 9 класу Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. № 2 Кіцманського району;
– Фолошню Северину, ученицю 10 класу Петрашівської ЗОШ І- ІІІ ст. Герцаївського району;
– Вівчарука Василя Івановича, учня 11 класу Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
– Аврама Вадима Івановича, учня 8 класу Драчинського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
– Петращука Володимира Олександровича, учня 10 класу Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району;
– Рябу Юлію Олегівну, ученицю 8 класу Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району.

2. Нагородити грамотами Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації і цінними подарунками вчителів української мови і літератури, історії та правознавства, які підготували переможців (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:
– Палійчук Жанну Володимирівну, вчителя української мови та літератури Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради;
– Білінську Мирославу Іванівну, вчителя української мови та літератури Чернівецького ліцею № 2 Чернівецької міської ради;
– Щербатюк Аллу Андріївну, вчителя української мови та літератури Грубнянського ЗНЗ І-ІІІ ст. Сокирянського району;
– Паращук Ганну Миколаївну, вчителя української мови та літератури Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району;
– Кульбабську Оксану Іванівну, вчителя української мови та літератури Чернівецької ЗОШ № 27 Чернівецької міської ради;
– Боднарюка Миколу Івановича, вчителя історії Опришенської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцькго району;
– Комарову Лесю Григорівну, вчителя історії Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
– Майданик Олену Геннадіївну, вчителя історії та правознавства Чернівецького ліцею № 1 Чернівецької міської ради;
– Мітран Сільвію Василівну, вчителя історії та правознавства Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Черкач Наталію Іллівну, вчителя історії та правознавства Вижницької гімназії.

3. Оголосити подяку вчителям української мови і літератури, історії та правознавства, керівникам гуртків, які підготували переможців (ІІ, ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:
– Бобик Галині Василівні, вчителю української мови та літератури Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району;
– Полудніциній Оксані Василівні, вчителю української мови та літератури Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району;
– Кожуленко Олександрі Борисівні, вчителю української мови та літератури Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Чернівецької міської ради;
– Паліс Сніжані Олександрівні, вчителю української мови та літератури Мамаївського ЗНЗ І-ІІІст. № 2;
– Руснак Зінаїді Іванівні, вчителю української мови та літератури Білівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району;
– Грицуник Єлизаветі Георгіївні, вчителю української мови та літератури Маршинецького НВК Новоселицького району;
– Руснак Світлані Сергіївні, вчителю української мови та літератури Котелевського НВК Новоселицького району;
– Фолошні Оліні Георгіївні, вчителю української мови та літератури Петрашівської ЗОШ І- ІІІ ст. Герцаївського району;
– Дєдову Ігорю Никаноровичу, вчителю історії Ленківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району;
– Бучачі Людмилі Вікторівні, керівнику гуртка Хотинського районного Будинку дітей та учнівської молоді;
– Вівчарук Олені Дмитрівні, вчителю історії Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
– Піць Степанії Петрівні, вчителю історії Драчинського ЗНЗ І- ІІІ ст. Кіцманського району;
– Петращук Марії Октав’янівні, вчителю історії Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району;
– Курочці Руслані Славіківні, вчителю історії Бабинської ЗОШ І- ІІІ ст. Кельменецького району.

4. Затвердити кошторис витрат на відзначення переможців конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» та «Історія України і державотворення», що додається.

5. Провести урочисте нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості 05.03.2011 року о 15 годині в актовій залі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки (вул. Південно-Кільцева, 8).

6. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.) забезпечити фінансування видатків на відзначення переможців ІІІ етапу Конкурсу за рахунок асигнувань, передбачених у кошторисі.

7. Начальникам відділів (управління) освіти райдержадміністрацій, управління освіти Чернівецької міської ради забезпечити явку переможців та їх керівників на урочисте нагородження.

8. Наказ розмістити на офіційному веб-сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

9.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Швеця А.Ф.

Начальник Головного управління М.Й.Бауер

nak_77.doc [300.5 Kb] (cкачувань: 45)


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше