» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 21.05.2013 №515
Інформація
  • Переглядів: 948
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-05-2013, 09:27
27-05-2013, 09:27

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 21.05.2013 №515

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення  обласного семінару

«Проведення Року дитячої творчості у БМАНУМ

та наукових  товариствах  і об’єднаннях ЗНЗ області»

 

На виконання плану роботи Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, розділ ІV п.2 та відповідно до листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  Чернівецької ОДА № 01-31/1193 від 5 квітня 2013 року відбувся обласний семінар методистів РМК та ММК, які працюють з обдарованою молоддю. План роботи семінару виконано в повному обсязі.

У роботі семінару взяли участь Бауер М.Й.- директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  облдержадміністрації,  Ушенко О. Г.- проректор з наукової роботи Чернівецького національного університету  імені Ю.Федьковича,  методисти районних та міських методичних кабінетів, керівники наукових відділень БМАНУМ, призери ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницької роботи.

Директор Департаменту визначив пріоритетні завдання для навчальних закладів області щодо  покращення  результатів  охоплення позашкільною освітою. Це - вдосконалення системи розвитку позашкілля;  розширенням системи раннього поетапного виявлення обдарованих дітей у ЗНЗ за допомогою патронату психологічної служби, сприяння їх всебічному розвитку для реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України» на період до 2015 року; продовження роботи  над розвитком та створенням наукових товариств у закладах освіти, особливо в сільських школах та закладах нового типу.

Президент  Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, проректор Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича  Ушенко О.Г. підтвердив готовність  університету  до спільної і плідної співпраці з БМАНУМ  у розвитку талановитої  та обдарованої молоді.

З конструктивними пропозиціями виступили директор БМАНУМ Тріска М.К.,  методисти  районних та міських методичних кабінетів. Керівники наукових товариств поділились досвідом роботи щодо розвитку обдарованої молоді та заохочення їх до написання науково-дослідних робіт. Учасниками семінару відзначено створення БМАНУМ каталогу творчих педагогів області.
За результатами заходу розроблено рекомендації обласного семінару  методистів РМК та ММК, відповідальних за роботу з  обдарованою молоддю  

«Проведення Року дитячої творчості у БМАНУМ  та наукових  товариствах  і об’єднаннях ЗНЗ області».

Проте на семінар не з’явились методисти Кельменецького, Заставнівського районів та м. Новодністровська, які відповідають за роботу з обдарованими дітьми.

У зв’язку з вищезазначеним,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити рекомендації обласного семінару методистів РМК та ММК, відповідальних за роботу з  обдарованою молоддю  «Проведення Року дитячої творчості у БМАНУМ  та наукових товариствах  і об’єднаннях ЗНЗ області», що додаються.

 

2. Вказати  начальнику   управління освітою Кельменецької райдержадміністрації Мартинюк Л.І., в.о. начальника  відділу   освіти молоддю і спорту Заставнівської райдержадміністрації Матейчук М.Г. та   начальнику відділу гуманітарної політики Новодністровської  міської ради за незабезпечення участі методистів, які відповідають за роботу з обдарованими дітьми   у роботі  семінару.

 

3. Буковинській Малій академії наук учнівської молоді (Тріска М.К.):

3.1. Подати на затвердження Вченої ради Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області навчально-методичний посібник «Учень у науковому просторі» до 30 жовтня 2013 року.

3.2. Про виконання  цього наказу, поінформувати Департамент освіти  і науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 30 травня 2014 року.

 

4. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти  і  науки,  молоді та  спорту   облдержадміністрації Тарангул Л.М.

 

 

Директор Департаменту                                                                  М.Й. Бауер

Додаток: rezultati.doc [55.5 Kb] (cкачувань: 21)

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Липень 2019 (36)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше