» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 29.04.2013 р. №447
Інформація
  • Переглядів: 1063
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-05-2013, 09:26
8-05-2013, 09:26

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 29.04.2013 р. №447

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки змагань зі спортивного
орієнтування  серед учнівської молоді

Чернівецької області

 

На підставі Закону України «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 №1841-ІІІ, відповідно до Положення про проведення Чемпіонату області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини», затвердженого наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 20.10.2011 № 522, зареєстрованого в обласному управлінні юстиції Чернівецької облдержадміністрації 21.11.2011 №73/2321, Положення про відкриту особисто-командну першість Чернівецької області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Підсніжник», затвердженого наказом управління освіти Чернівецької обласної державної адміністрації від 03.03.2000 № 76, зареєстрованого в Чернівецькому обласному управлінні юстиції 06.03.2000 за № 45/916 та плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації на 2012-2013 рік проведені змагання зі спортивного орієнтування.
На території смт Глибока Глибоцького району 13-14 жовтня 2012 року проведено Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини». В змаганнях взяли участь 13 збірних команд, що представляли м.Чернівці, м.Новодністровськ, райони області та 40 клубних команд від навчальних та позашкільних закладів області. Всього у змаганнях взяли участь 360 учасників. Змагання проходили на коротких дистанціях у заданому напрямку класів кандидатів в майстри спорту та масових розрядів. У загальнокомандному заліку серед районних збірних перше місце посіла команда м.Чернівців, друге місце – команда Глибоцького району, третє – команда Новоселицького району. Серед клубних команд перше місце посіла команда обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, друге – команда клубу Мідіз (м.Чернівці), третє – команда ІнтерСММ (м.Чернівці).

На території лісового масиву «Сонячна Долина» Новоселицького району  6‑7 квітня 2013 року проведено відкриту особисто-командну першість Чернівецької області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Підсніжник». В змаганнях взяли участь 12 збірних команд, що представляли м.Чернівці, райони області та 26 клубних команд від навчальних та позашкільних закладів області. Всього у змаганнях взяли участь 280 учасників. Змагання проходили на середніх дистанціях класів кандидатів в майстри спорту та масових розрядів. У загальнокомандному заліку серед районних збірних перше місце посіла команда м.Чернівців, друге місце – команда Новоселицького району, третє – команда Глибоцького району. Серед клубних команд перше місце посіла команда обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, друге – команда клубу ІнтерСММ (м.Чернівці), третє – команда «Кристал» (с.Колінківці Хотинського району).

На підставі вищевикладеного

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити протоколи Чемпіонату області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини» та відкритої особисто-командної першості Чернівецької області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Підсніжник», що додаються.

 

2. Присвоїти спортивні розряди учасникам змагань згідно протоколів, що додаються.

 

3. Нагородити грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації:

3.1. Команди переможців та призерів змагань Чемпіонату області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини» та відкритої особисто-командної першості Чернівецької області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Підсніжник».

3.2. Тренерів команд переможців та призерів змагань зі спортивного орієнтування:

-    Прокопчука Сергія Вадмовича – методиста ЦДЮТ м.Чернівці;

-    Прокопчука Вадима Вікторович – керівник гуртків  ЦДЮТ м.Чернівці;

-    Баранюка Володимира Арсенійовича – керівника гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ;

-    Репчук Олену Петрівну – керівника гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ;

-     Гульпе Василя Васильовича – керівника гуртків Новоселицького центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;

-    Злея Георгія Михайловича – директора Новоселицького центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;

-    Княгницького Івана Миколайовича – методиста Новоселицького центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;

-    Бойко Олександра Олександровича – викладача Колінковецького НВК Хотинського району.

 

4. Начальнику відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради вказати на неучасть команди у відкритій особисто-командній першості Чернівецької області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Підсніжник».

 

5. Чернівецькому обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді продовжити методичну та організаційну роботу з метою підвищення рівня змагань зі спортивного орієнтування.

 

6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації – Л. Тарангул.

 

Директор Департаменту

освіти і науки, молоді та

спорту облдержадміністрації                                                         М. Бауер

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше